رفتن به مطلب
vahhab

نمایش فرم ثبت نام در صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

من یک سایت خیلی ساده دارم درست می کنم که فقط می خوام فرم ثبت نام در صفحه اول سایت باشه. هر پلاگینی یا مدولی استفاده کردم یک سری مشکلات داشت. پلاگین یا مدول خوب هم که پولی هست. می شه کسی راهنمایی کنه؟ آیا باید با تعویض تمپلیت این کار رو بکنم؟

مشکل دیگه هم اینه که می خوام بعد از ثبت نام، به یک وبسایت دیگه redirect کنم. خیلی ممنون می شم کسی بتونه کمکم کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه افزونه دیده بودم که کامپوننت ها رو در ماژول نشون میداد اگه اشتباه نکنم محصول شرکت nonumber بود بگردید پیدا می کنید.

لینک به ارسال

یه افزونه دیده بودم که کامپوننت ها رو در ماژول نشون میداد اگه اشتباه نکنم محصول شرکت nonumber بود بگردید پیدا می کنید.

بابت پاسختون ممنونم. مشکل اول رو حل کردم :) تونستم فرم ثبت نام رو بیارم رو صفحه اول .

الان باید مشکل دوم رو حل کنم. یک پلاگین می خوام که وقتی کسی فرم ثبت نام رو پر کرد و دکمه ثبت نام رو فشار داد، همزمان به یک سایت دیگه هم فرستاده بشه. این یکی رو می تونید بهم کمک کنید؟

آیا باید از سیستم redirect خود جوملا استفاده کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

یعنی هم در سایت شما ثبت نام بشه و هم در یک سایت دیگه؟

اگر بله باید پلاگین اختصاصی نوشته بشه

لینک به ارسال

یعنی هم در سایت شما ثبت نام بشه و هم در یک سایت دیگه؟

اگر بله باید پلاگین اختصاصی نوشته بشه

سلام آقای قاسمی، خیلی ممنون بابت پاسختون.

من فقط می خواستم در سایت من ثبت نام بشن و بعد به جای اینکه به صفحه لوگین یا home برگردند، به یک سایت دیگه برگردن. این مشکل رو هم حل کردم. باید تو فایل های جوملا یکم تغییرات ایجاد می کردم. باز اگه مشکلی بود میام و مطرح می کنم.

بسیار ممنون از پیگیریتون.

لینک به ارسال

سلام آقای قاسمی، خیلی ممنون بابت پاسختون.

من فقط می خواستم در سایت من ثبت نام بشن و بعد به جای اینکه به صفحه لوگین یا home برگردند، به یک سایت دیگه برگردن. این مشکل رو هم حل کردم. باید تو فایل های جوملا یکم تغییرات ایجاد می کردم. باز اگه مشکلی بود میام و مطرح می کنم.

بسیار ممنون از پیگیریتون.

سلامی دوباره بر دوستان،

من برای آوردن صفحه ثبت نام به روی صفحه اصلی از مدول S5 استفاده کردم که مدول جالبی هست. فقط باید دقت کنید که نسخه php رو روی 5.6 قرار بدید. برای redirect هم در کد های خود جوملا تغییراتی رو انجام دادم. ولی یک مشکلی هست! اونم اینکه فقط موقعی که ثبت نام از طریق فرم اصلی جوملا انجام می شه و دکمه register کلیک می شه، به صفحه ارجا داده شده توسط من ارجا داده می شه. اگه از طریق s5 ثبت نام بشه، هیچ اتفاقی نمیوفته. به سازنده S5 ایمیل دادم، گفت نمی تونه کاری بکنه، یعنی می گفت همینی که هست.

یک مدول دیگه رو هم امتحان کردم که simpple registration بود، اونم همین مشکل رو داره.

از دوستان php کار کسی می تونه کمکم کنه و همین دستور redirect رو طوری در یکی از این دو برنامه جا سازی کنه بعد از فشردن کلیک، هم یوزر ثبت نام بشه و هم به لینک مورد نظر ارجا داده بشه.

مدول ها رو در پیوست گذاشتم. ممنون.

10- mod_s5_register_current.zip

pkg_simpleregistration_v3.0.1.zip

ویرایش شده توسط vahhab

لینک به ارسال

درود بر شما

توی فایل com_simpleregisteration.zip و مسیر پوشه frontend و فایل controller.php خط

124 کد زیر قرار داره

$this->setRedirect($this->url, $message);

جای $this->url می تونید آدرس سایت مقصد رو قرار بدید بین کاما قرار بدید حتما مثلا

"http://google.com"

بنده بصورت تئوری فقط کد رو دیدم و تست نکردم که کار می کنه یا نه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...