رفتن به مطلب
m0330

مشکل در ماژول aidanews

پست های پیشنهاد شده

سلام
این سایتی هست که زدم http://www.mofidpress.com
تو این سایت از ماژول aidanews استفاده کردم بخاطر این که صفحه بندی هم داشته باشه حالا به مشکل خوردم برای این که صفحه بندی اعمال بشه باید تعداد مطالبم در صفحه زیر 3 عدد باشه اونم فقط تا دو صفحه درست می کنه
اگر تعداد نمایش در صفحه رو بزارم مثلا یک عدد اون وقت فقط تا شیش صفحه رو درست می کنه و مطالب قبلی رو نشون نمی دهد
باید این مشکل رو چگونه رفع کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این سایتی هست که زدم http://www.mofidpress.com

تو این سایت از ماژول aidanews استفاده کردم بخاطر این که صفحه بندی هم داشته باشه حالا به مشکل خوردم برای این که صفحه بندی اعمال بشه باید تعداد مطالبم در صفحه زیر 3 عدد باشه اونم فقط تا دو صفحه درست می کنه

اگر تعداد نمایش در صفحه رو بزارم مثلا یک عدد اون وقت فقط تا شیش صفحه رو درست می کنه و مطالب قبلی رو نشون نمی دهد

باید این مشکل رو چگونه رفع کنم؟

چرا از گلوبال نیوز استفاده نمی کنید.قابلیت صفحه بندی هم داره/تنظیمات دقیقی هم داره/خیلی بهتر و حرفه ای تر هم هست /می تونید از سایت جومینا دانلودکنید.

لینک به ارسال

چرا از گلوبال نیوز استفاده نمی کنید.قابلیت صفحه بندی هم داره/تنظیمات دقیقی هم داره/خیلی بهتر و حرفه ای تر هم هست /می تونید از سایت جومینا دانلودکنید.

اون رو هم تست کردم جواب نداد ! یک سوال دیگه هم دارم کدوم قسمت گلوبال برای تنظیم صفحه است

لینک به ارسال

اون رو هم تست کردم جواب نداد ! یک سوال دیگه هم دارم کدوم قسمت گلوبال برای تنظیم صفحه است

کدوم گلوبال رو دانلود کردی /دوتا داریم یکی قابلیت صفحه بندی نداره ولی اینی که جدید در جومینا منتشر شده قابلیت صفحه بندی داره اسمش هم ماژول گلوبال نیوزباقابلیت صفحه بندیه تو جومینا بگرد پیدا می کنی باید تو همین دو سه صفحه اول باشه یا حالا یکی دوتا بالا پایین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...