رفتن به مطلب
mina_z

درخواست افزونه برای نمایش اطلاعات در صفحه ی اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید محترم
من می خوام یه سری اطلاعات رو تو صفحه اصلی یا سایر صفحات نشون بدم اما نحوه چینش نمایشش برام مهمه
اولش قصد داشتم تو ماژول های html فراخونی کنم
اما بعد دیدم جوملا یه سری کامپوننت و پلاگین داره مخصوص همین کار که مطالب رو با هر چینشی دوست داریم بچینیم و بعد با پلاگین فراخوانی کنیم
می خواستم از تجربه اساتید استفاده کنم و ببینم چه کامپوننتی رو پیشنهاد می کنن برای این کار البته به غیر از k2
ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید محترم

من می خوام یه سری اطلاعات رو تو صفحه اصلی یا سایر صفحات نشون بدم اما نحوه چینش نمایشش برام مهمه

اولش قصد داشتم تو ماژول های html فراخونی کنم

اما بعد دیدم جوملا یه سری کامپوننت و پلاگین داره مخصوص همین کار که مطالب رو با هر چینشی دوست داریم بچینیم و بعد با پلاگین فراخوانی کنیم

می خواستم از تجربه اساتید استفاده کنم و ببینم چه کامپوننتی رو پیشنهاد می کنن برای این کار البته به غیر از k2

ممنون

بیشتر توضیح بدید.دقیقا چیکار می خواین بکنین/تو همه ی سایت ها یک سری اطلاعات تو صفحه قرار میدن در رابطه با نوع اطلاعات و نوع چینش دقیق توضیح بدید که بدونیم چه جوابی باید بدیم.

لینک به ارسال

افزونه پرداخت آنلاين Joomla

50cf12cc-0b70-40c4-9e01-54ce5ee8aeb5.png

اين ماژول به منظور استفاده هر چه بهتر از سامانه آسان پرداخت زرين پال،در سيستم مديريت محتوا جوملا (Joomla) طراحی و برنامه نويسی شده است. بوسيله اين ماژول دريافت مبالغ دلخواه، توسط دروازه پرداخت زرين پال بوجود مي آيد.

از طریق مدیریت جوملا، ماژول مربوطه را نصب و تنظیمات مرتبط با آن را انجام دهید. برای تنظيم ماژول کافی است کد عضويت خود (ZP.id) دريافت شده از زرين پال را در تنظيمات ماژول وارد نماييد.

(توجه: چنانچه در استفاده از اين ماژول مشکل داريد، با افتتاح تيکت، از زرين پال کمک بگيريد.)

این ماژول چطوری کار میکنه 

لینک به ارسال

باسلام

به انجمن خودتون خوش اومدید..

دوست عزیز این الان پاسخ سوال بود یا خودش سوال بود؟؟

لطفا یکبار قوانین رو مطالعه کنید

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...