رفتن به مطلب

عدم تغییر سطر و ستون های نمایش محصول در joomshopping

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان من از جوملا 3 استفاده می کنم و جوم شاپینگ نسخه 4.10 را نصب کردم که آخرین نسخه و بروز رسانی می باشد ، داخل تنظیمات جومشاپینگ گزینه ای به اسم محصولات/شاخه وجود دارد که می توان تنظیماتی اععم از تعداد سطر و ستون نمایش محصول را تنظیم کرد اما من هرچه تعداد سطر و ستون را تغییر می دهم تعداد ستون ها همان 1 می ماند و هیچ تغییری نمی کند حتی قالب پیش فرض جولا را هم امتحان کردم ، کد های جوم شاپینگ را هم تغییر ندادم و از سایت سازنده افزونه هم دانلود کردم . کسی میتونه کمک کنه؟!!!!

ویرایش شده توسط kamyar kazemi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بروبه قسمت مجموعه ها(شاخه ها) در تنظیماتش تعداد در صفحه وسطردرست کن

اون رو هم تنظیم کرده بودم ولی تغییر نکرد

لینک به ارسال

دوستان هیچ کس اطلاعی نداره؟

این لینک صفحه هستش من میخوام در هر سطر 3 تا محصول نمایش بده ، تنظیمات مدیریت کاملاً درسته اما نمیدونم چرا ستون تغییر نمیکنه ، تعداد نمایش در صفحه تغییر می کنه اما ستون هیچ تغییری نمیکنه!

http://www.avlglobal.com/index.php/2015-09-08-10-05-21/2015-09-08-10-28-22/2015-09-08-10-29-26

لینک به ارسال

سلام

من در جوم شاپینگ بعد از طی تمام مراحل وقتی مرخله آخر میخواد وصل بشه به بانک یا خرید با موفقیت رو نشون بده صفحه سفید میشه

در مدیریت هم قسمت سفارشات سفید میشه و نمیاره

چرا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...