رفتن به مطلب
hamidelmi

یک موضوع خیلی عجیب در آدرس صفحات سایت من

پست های پیشنهاد شده

دوستان خسته نباشید

یه مشکل خیلی عجیب بر خوردم، که خیلی سرچ کردم ولی چیز مرتبطی پیدا نکردم. توضیحش یه کم سخته ولی سعی می کنم کامل توضیح بدم.

یک وب سایت فروشگاهی دارم که محصولات رو داخلش اضافه کردم

منو ها به این ترتیب هستن = سخت افزار >> هارد اکسترنال => سیگیت - وسترن دیجیتال و 

نکته: برند ها زیر منو هارد اکسترنال هستند

محصولات سیگیت  رو که وارد میکنیم قاعدتا باید آدرس صفحه به ترتیب {سخت افزار-هارد اکسترنال-سیگیت-مدل هارد سیگیت} باشه ولی مشکل اینجاست که در قسمتی که تو آدرس صفحه نام برند رو نشون میده، با منو های دیگه تداخل پیدا میکنه، یعنی به جای اینکه برند سیگیت رو نشون بده برند وسترن دیجیتال رو نشون میده

از ویرچومارت استفاده می کنم. از جوملای 3 و آخرین ورژن ویرچومارت که برای جوملا 3 هست،  یه سری چیزا که به فکر خودم رسید رو چک کردم، منو هارو کامل حذف کردم و مجدد ایجاد کردم،ولی فایده نداشت.

آدرسی هم که مربوط به برند کالا در آدرس صفحه هست کاملا از منو فراخوانی میکنه و به کامپوننت و قسمتهای دیگه ارتباطی نداره.

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان خسته نباشید

یه مشکل خیلی عجیب بر خوردم، که خیلی سرچ کردم ولی چیز مرتبطی پیدا نکردم. توضیحش یه کم سخته ولی سعی می کنم کامل توضیح بدم.

یک وب سایت فروشگاهی دارم که محصولات رو داخلش اضافه کردم

منو ها به این ترتیب هستن = سخت افزار >> هارد اکسترنال => سیگیت - وسترن دیجیتال و 

نکته: برند ها زیر منو هارد اکسترنال هستند

محصولات سیگیت  رو که وارد میکنیم قاعدتا باید آدرس صفحه به ترتیب {سخت افزار-هارد اکسترنال-سیگیت-مدل هارد سیگیت} باشه ولی مشکل اینجاست که در قسمتی که تو آدرس صفحه نام برند رو نشون میده، با منو های دیگه تداخل پیدا میکنه، یعنی به جای اینکه برند سیگیت رو نشون بده برند وسترن دیجیتال رو نشون میده

از ویرچومارت استفاده می کنم. از جوملای 3 و آخرین ورژن ویرچومارت که برای جوملا 3 هست،  یه سری چیزا که به فکر خودم رسید رو چک کردم، منو هارو کامل حذف کردم و مجدد ایجاد کردم،ولی فایده نداشت.

آدرسی هم که مربوط به برند کالا در آدرس صفحه هست کاملا از منو فراخوانی میکنه و به کامپوننت و قسمتهای دیگه ارتباطی نداره.

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

لطفا دمو قرار بدید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

لطفا دمو قرار بدید

ممنونم

ویرایش شده توسط رضا قاسمی
حذف سایت بنابه درخواست کاربر

لینک به ارسال

مشکل اینجاست که من اصلا نفهمیدم چی گفتید

واضح تر توضیح بدید

سلام

ببینید، من یک سری محصول تو سایت خودم اضافه میکنم که زیر مجموعه یک برند هستند هر کدوم. وقتی یک محصول اضافه مشه قاعدتا باید به ترتیب زیر باشه:

نام محصول/برند محصول/دسته بندی محصول

حالا ما در قسمت نام برند ها، چند برند تعریف کردیم و محصولاتی که وارد میشن زیر مجموعه این برند ها قرار میگیرن، مشکل اینجاست که وقتی محصولات اضافه میشن باید آدرس صفحه در قسمت نام برند، به مشکل میخوره، مثلا وقتی یک مدل از محصول سیگیت رو وارد کردیم، به جای اینکه توی آدرس صفحه در قسمت نام برند، سیگیت رو نشون بده، برند وسترن دیجیتال رو نشون میده

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

لینک به ارسال

دوستان اگه متوجه نشدید در صورت امکان شماره تماس بدید من مزاحم بشم توضیح بدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...