رفتن به مطلب
ali208

مشکل در نصب هسته جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان موقع نصب جوملا3.3.6با این خطا مواجه میشم .مشکل چیه.؟عکسشو گذاشتم پایین...در ضمن از زمپ سرور3.2.1 استفاده می کنم.

post-42145-0-23355200-1437170660_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 7/18/2015 at 02:35 , ali208 گفت:

سلام دوستان موقع نصب جوملا3.3.6با این خطا مواجه میشم .مشکل چیه.؟عکسشو گذاشتم پایین...در ضمن از زمپ سرور3.2.1 استفاده می کنم.

چندتا علت داره اول اینکه شما mysqli رو انتخاب کردید و به احتمال زیاد اطلاعات دیتابیستون صحیح نیست. برای اطمینان نسخه 5.5 رو دانلود کنید.

لینک دانلود: کلیک کنید.

لینک به ارسال

دوستان من کلا با لوکال ها روی ویندوز 7 مشکل دارم .تا الان زمپ ،appser و ومپ سرور رو نصب کردم ولی هر کدومش یه مشکلی داره و باعث میشه که جوملا نصب نشه .

چکار کنم.

وقتی ومپ رو اجرا می کنم این ارورو میده :

لینک به ارسال

دوستان من کلا با لوکال ها روی ویندوز 7 مشکل دارم .تا الان زمپ ،appser و ومپ سرور رو نصب کردم ولی هر کدومش یه مشکلی داره و باعث میشه که جوملا نصب نشه .

چکار کنم.

وقتی ومپ رو اجرا می کنم این ارورو میده :

post-42145-0-37441200-1437237387_thumb.j

post-42145-0-70744300-1437237789_thumb.j

لینک به ارسال

سلام دوستان من با xamppکار میکنم و الان در اخرین مرحله نصب جوملا گیر کردم و نصب نمیشه(ax1) و برا ساعت ها صبر میکنم ولی باز همین طور میمونه البته پایگاه با جداول در phpmyadminدرست میشه(ax2). لطفا کمک کنید بشدت نیاز دارم.... -_-این پیغام هم در phpmyadmin هست('گناه دارم کمکم کنید جدی میگم :wacko: )128a9569b806.png2ed812220b07.png

لینک به ارسال

در php.ini مقدار max_execution_time رو افزایش بدید

تا چه  مقدار افزایش دهم؟در ضمن من این مشکل رو با جوملا 3 به بعد دارم.مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...