رفتن به مطلب
رضاقاسمی

.::نظر سنجی.:: طراحی ماژول های شما به صورت کاملا رایگان::.

انتخاب ماژول  

15 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام ماژول برای نوشته شدن مناسب تر بوده و عموم پسند تر می باشد.

• ماژول شمارنده افزایشی همانند صفحه 404 وبسایت جومینا
      7
    • ماژول نمایش روتیتر اخبار
      4
    • ماژول نمایش درصد پیشرفت پروژه همراه با روز شمار معکوس تا اتمام پروژه
      6
    • ماژول پر بیننده ترین مطالب روز و...
      3
    • ماژول مدیریتی ایجاد نام کاربری و کلمه عبور رندوم برای چاپ روی محصولات ارسالی
      7
    • ماژول معرفی کاربران
      3
    • ماژول انتشار مطلب در زمانی خاص
      5

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

منظورتون از روتیتر چیه میشه واضح تر توضیح بدید؟

درج رو تیتر برای اخبار|سایت های خبری اخباری رو که منتشر می کنند اول یک رو تیتر داره بهد تیتره و پس از اون متن شروع میشه به طورمثال:

دکتر روحانی گفت: این میشه رو تیتر زیریش می شه تیتر

مذاکرات با موفقیت به پایان رسید

اینم میشه تیتر که همون عنوان مطلبه / تو جوملا قابلیت درج تیتر یا همون عنوان مطلب رو دارن ولی روتیتر نمی تونن درج کنن/حالا اگه بشه روتیتر/تیتر و زیر تیتر قبل از مطلب نمایش داده بشه که خیلی بهتره

مثلا یه ماژولی مثل گلوبال نیوز که به غیر از عنوان مطلب قابلیت درج روتیتر و زیر تیتر هم داشته باشه|حالا مثلا اون چیزی رو که توضیحات مطلب نوشته میشه رو به عنوان روتیر نمایش بده و یا .... البته یه ماژول هست ولی بدرد نمی خوره هیچ قابلیتی نداره فقط روتیترو به صورت خیلی زشت نمایش میده

rootitr.jpg

ویرایش شده توسط gilangraphic

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متوجه شدم ولی این مورد به صورت ماژول نمیتونه نوشته بشه بلکه پلاگین هستش...

توی تاپیک مناسبت بعدی که برای پلاگین نویسی رایگان خواهد بود مطرح نمایید.

لینک به ارسال

متوجه شدم ولی این مورد به صورت ماژول نمیتونه نوشته بشه بلکه پلاگین هستش...

توی تاپیک مناسبت بعدی که برای پلاگین نویسی رایگان خواهد بود مطرح نمایید.

سلام مجدد/نه قربونت برم ماژوله و من الان یه ماژول درج رو تیتر دارم /که یه جاهاییش مشکل داشت خودم ویرایش کردم/ولی ماژول مالی نیست /مثل گلوبال نیوز تنظیمات نداره / هیچ کاری هم نمیکنه /عکس و فقط تو یه اندازه خیلی کوچیک نشون میده که اینم قابلیت تنظیم نداره/درکل بدرد بخور نیست /سیستمشم اینجوریه که شما مجموعه مورد نظر رو انتخاب می کنه که یه بدیشم اینه که یک مجموعه بیشتر نمیشه انتخاب کرد اگه بخوای برای مثلا چهارمجموعه استفاده بشه باید چهارتا ماژول منتشر کنی /یعنی برای هر مجموعه یک ماژول مجزا/تیتر و مطلب مطالب مجموعه رو که خوب نمایش میده/متنی هم که تو توضیحات مطلب نوشته میشه به عنوان روتیتر نمایش میده/حالا اگه بشه این قابلیت روتیترو به گلوبال نیوز اضافه کرد / یا کلا یک ماژول دیگه نوشت که این کارو انجام بده و قابلیت های گلوبال نیوز رو داشته باشه خیلی خوب میشه/عکس زیر مربوط به ماژولیه که میگم تو موقعیت کوچک تر از این هم نمیشه منتشرش کرد چون بهم میریزه

rrrrrrrroottiittr.jpg

لینک به ارسال

آها پس یه ماژول نمایش اخباره که میتونیم براش روتیتر تعریف کنیم

حالا شد

فکر کردم میخواید از منوی مطالب ویژه استفاده کنید.

این گزینه هم به لیست ماژول های قابل انتخاب افزوده شد

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

دوستان ساعت 12 شب تمامی ماژول ها در نظر سنجی قرار می گیرند در صورتی که نظری دارید حتما تا ساعت 12 امشب ارسال کنید زیرا تاپیک بسته خواهد شد.

لینک به ارسال

با سلام و احترام

پیشنهاد بنده طراحی ماژول معرفی کاربران می باشد

با مشخصات و امکانات زیر

1. نمایش تعداد و اسامی اعضای ثبت نام کرده در سایت با قابلیت انتخاب فیلد های نمایش توسط مدیر

2. نمایش اعضا بر اساس گروه کاربری(مثلا مدیر. نویسنده. ناظر. و...) که قبلا در گروه کاربری جوملا ایجاد شده اند

3. نمایش تعداد مشخصات هر کاربر با کلیک روی ان

4. نمایش تعداد ارسال های کاربر و...

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام میدونم شاید ساختن این چیزی که میگم سخت باشه اما من نظرم رو اعلام میکنم.

ببینید میتونید یک ماژول طراحی کنید که یک مطلب رو انتشار بده به این صورت که ادمین یک مطلب رو از داخل ماژول انتخاب کنه و یک تایمی رو هم مشخص کنه و ماژول تا فرا رسیدن اون زمان تایم باقی موند رو به صورت معکوس بشماره و با تموم شدن تایم اون مطلب به انتشار در بیاد.

لینک به ارسال

لطفا در نظر سنجی ابتدای همین صفحه شرکت کنید تا ماژول ها انتخاب و نوشته شوند.

توجه داشته باشید امکان انتخاب چندین ماژول هم زمان هم دارید یعنی می توانید به چندین ماژول رای دهید.

توجه داشته باشید که در تاریخ 12 مرداد نظرسنجی به اتمام خواهد رسید

لینک به ارسال

لطفا در نظر سنجی ابتدای همین صفحه شرکت کنید تا ماژول ها انتخاب و نوشته شوند.

توجه داشته باشید امکان انتخاب چندین ماژول هم زمان هم دارید یعنی می توانید به چندین ماژول رای دهید.

توجه داشته باشید که در تاریخ 12 مرداد نظرسنجی به اتمام خواهد رسید

آقای قاسمی شما گفته بودید منویی که مانند ویندوز 8 بود در نظر سنجی قرار می گیرد اما نبود :(

لینک به ارسال

راستش بنده توانایی نوشتن چنین ماژولی ندارم سعی می کنم ترجمه و بهینه سازیش بکنم.

لینک به ارسال

نمیدونم شاید بشه ولی اینطور که متوجه شدم ماژول فقط Back-end داره  و Front-end نداره درسته ؟

حقیقتش اینی که گفتید نمیدونم چیه ولی تا زمان انتشار مطلب تایم مشخص شده توسط admin رو معکوس بشماره.

Capt2ure_Copy_.jpg

لینک به ارسال

راستش بنده توانایی نوشتن چنین ماژولی ندارم سعی می کنم ترجمه و بهینه سازیش بکنم.

بله یک یا چند مطلب انتخابی و یا حتی ماژول البته اگر گزینه ای معکوس هم بگذارید عالی میشود بدین گونه که این دفعه پس از تمام شدن زمان انتشار مطلب نیز به پایان برسد.

ویرایش شده توسط Reza Dindar

لینک به ارسال

متوجه شدم ولی فقط منظورتون یک مطلب هست؟

راستی استاد اگر خواستید فایل های این عکسی رو که گذاشتم رو دارم میتونم براتون ارسال کنم تا در صورت نیاز از نمونه کد هاش استفاده کنید.

لینک به ارسال

استاد اونم جالبه ولی اگر این شکلی طراحی کنید میتونید یک کاری کنید که زمانی که وقت رو به پایان میرسد و وقت کمی باقی میماند شمارنده قرمز شود و در هنگامی که زمان کم میشود کم رنگ و پر رنگ شود و چشمک بزند و در این حالت می توان تنوع رنگی ایجاد کرد و وقتی که قسمتی از سایت رنگ متفاوتی داشته باشد آن قسمت دارای جذابیت خاصی میشود و با بقیه زمان سنج ها که مانند زمان سنج دیجی کالا هستند متفاوت می شود و کلا شکلی آراسته تر می یابد.

لینک به ارسال

استاد الان که فکر میکنم میبینم موقعی که زمان به صفر میرسه اگر مطلب منتشر بشه زیاد جالب نمیشه به نظر من اگر بخوایم به جزئیات توجه کنیم میشه گزینه ای تعریف کرد که مثالا بعد از پایان زمان یک نوشته ای رو نشون بده و به صورت متحرک بنویسه مثلا ........... منتشر شد.

لینک به ارسال

بله میشه ولی آیا با اتمام زمان شمارش وقتی عبارت منتشر شد نوشته می شود آیا مطلب هم توسط ماژول منتشر می شود؟

لینک به ارسال

بله دیگه مطلب منتشر شد رو برای چند ثانیه نشون میده بعد میره کنار مثل یه حالتی که روی مجله ها میزنن مثل مهر و بعد مطلب اصلی رو نشون میده.

ویرایش شده توسط Reza Dindar

لینک به ارسال

الان کلا من دو به شک شدم

داخل مطلب فقط شمارش معکوس نشون میده یا مطلب رو پس از انتشار هم نشون میده؟

لینک به ارسال

ترتیب نظرسنجی از بیشترین رای به کمترین رای:

bullet_star_rated.png ماژول شمارنده افزایشی همانند صفحه 404 وبسایت جومینا (7 رای [20.59%])

bullet_star_rated.png ماژول مدیریتی ایجاد نام کاربری و کلمه عبور رندوم برای چاپ روی محصولات ارسالی (7 رای [20.59%])

bullet_star_rated.png ماژول نمایش درصد پیشرفت پروژه همراه با روز شمار معکوس تا اتمام پروژه (6 رای [17.65%])

bullet_star_rated.pngماژول انتشار مطلب در زمانی خاص (5 رای [14.71%])

bullet_star_rated.pngماژول نمایش روتیتر اخبار (3 رای [8.82%])

bullet_star_rated.png ماژول پر بیننده ترین مطالب روز و... (3 رای [8.82%])

bullet_star_rated.png ماژول معرفی کاربران (3 رای [8.82%])

بنابراین فقط سه ماژول اول یعنی ماژول های زیر انتخاب می شوند.

bullet_star_rated.png ماژول شمارنده افزایشی همانند صفحه 404 وبسایت جومینا (7 رای [20.59%])

bullet_star_rated.png ماژول مدیریتی ایجاد نام کاربری و کلمه عبور رندوم برای چاپ روی محصولات ارسالی (7 رای [20.59%])

bullet_star_rated.png ماژول نمایش درصد پیشرفت پروژه همراه با روز شمار معکوس تا اتمام پروژه (6 رای [17.65%])

فعلا یکم سرم شلوغه ولی ان شاء الله از 4 شنبه شروع به نوشتن ماژول ها می کنم.

تاپیک بسته شد

موفق باشید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...