رفتن به مطلب
alizxc

درخواست آموزش تبدیل قالب جوملا 1.5 به 3.5 به صورت تصویری

پست های پیشنهاد شده

کسی می تونه تبدیل قالب جوملا 1.5 به 3.5 رو به صورت تصویری بذاره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فقط کافیه فایل xml رو به جوملا 3 بروز کنید

بزودی آموزشی در این رابطه در سایت خودم و در انجمن جومینا قرار خواهم داد.

لینک به ارسال

درودبر شما

البته این نکته رو اضافه کنم که در قالب های ساده و دست ساز فقط xml کافیه اما در خیلی از قالب ها بصورت php توابعی از جوملا را بکار میگیرند تا حالا به عنوان مثال یه تغییراتی بدن

اگر اون توابع تغییر کرده باشند دیگه فقط به xml ختم نمیشه

باید انها رو هم جایگزین کرد

لینک به ارسال

ممنون

سایتی که معرفی کردید انگلسیه

قالبی که من دارم قالب تجاری هست با این تغییرات همه چی درست میشه؟

لینک به ارسال

قالبتون با فریم ورک طراحی شده یا معمولیه؟

آدرسش رو بدید تا ببینم با آموزشی که دارم میسازم میشه انجام داد یا خیر

لینک به ارسال

اون سایت رو جمع کردیم

یک سایت جدید می خواهیم راه اندازی کنیم.

اگر امکان داره راهنمایی کنید که چطور میشه نوع قالب رو تشخیص داد  چون دوست دارم خودم یاد بگیرم.

سایت روی جوملا 1.5 بود هسته جوملا رو به 2.5 تغییر دادیم، قالب به هم ریخت قسمتی از منو ها پرید جتی عکسی که به عنوان کلیک بود و با کلیک روی اون منو باز می شد حذف شد

منو های جدیدی که در قسمت دیگر سایت ایجاد ی کردیم بود استایل بود، فیلد جستجو  چند میایمتر جابه جا شده بود و فونت ها تغییر کرده بود.

محبت کنید اگر امکان داره براتون توضیح بدید با سایت جوملا3 می خواهیم درستش کنیم. 

لینک به ارسال

اون سایت رو جمع کردیم

یک سایت جدید می خواهیم راه اندازی کنیم.

اگر امکان داره راهنمایی کنید که چطور میشه نوع قالب رو تشخیص داد  چون دوست دارم خودم یاد بگیرم.

سایت روی جوملا 1.5 بود هسته جوملا رو به 2.5 تغییر دادیم، قالب به هم ریخت قسمتی از منو ها پرید جتی عکسی که به عنوان کلیک بود و با کلیک روی اون منو باز می شد حذف شد

منو های جدیدی که در قسمت دیگر سایت ایجاد ی کردیم بود استایل بود، فیلد جستجو  چند میایمتر جابه جا شده بود و فونت ها تغییر کرده بود.

محبت کنید اگر امکان داره براتون توضیح بدید با سایت جوملا3 می خواهیم درستش کنیم. 

قالبتون اسمش چیه؟امکان داره خود شرکتی که قالب رو منتشر کرده برای 2.5 و 3 هم بروزرسانی کرده باشه قالبو.ضمنا حالا حتما باید از همون قالب استفاده کنید؟چراقالب و عوض نمی کنید؟ یک قالب جوملا3 یا حالا 2.5دانلود کنید و بر روی سایتتون نصب کنید.

ویرایش شده توسط gilangraphic

لینک به ارسال

قالبتون اسمش چیه؟امکان داره خود شرکتی که قالب رو منتشر کرده برای 2.5 و 3 هم بروزرسانی کرده باشه قالبو.ضمنا حالا حتما باید از همون قالب استفاده کنید؟چراقالب و عوض نمی کنید؟ یک قالب جوملا3 یا حالا 2.5دانلود کنید و بر روی سایتتون نصب کنید.

برای تون قالب هزینه کردم الان هم حاضرند ارتقاء بدهند اما خودم می خوام یاد بگیرم.

از کجا می تونم متوجه بشم که نوع قالب چیه؟ هم اچ تی امل داره و هم سی اس اس مثل بقیه قالب ها

لینک به ارسال

فقط باید اچ تی ام ال و سی اس اس یاد بگیرید اگر اینا رو حرفه ای یاد بگیرید قالب زدن با جوملا کاری نداره

منظور از نوع قالب رو متوجه نشدم

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...