رفتن به مطلب
Ali.L

دو عدد کد Recapcha نمی توانند در یک صفحه قرار گیرند

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز این مطلب رو بنده مدتی پیش متوجه شدم که دو عدد کد Recapcha نمی توانند در یک صفحه از وبسایت شما قرار بگیرند، خوب ممکن است بپرسید که چه مشکلی بوجود خواهد آمد؟

خوب ممکن است خطای زیر به نمایش درآید:

پلاگین ReCaptcha نیاز به تنظیم کلید خصوصی برای اجرا دارد. لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

خوب سوال اینجاست چگونه مشکل را حل کنیم.

پاسخ اینکه می بایست یکی از قسمت ها که از Recapcha استفاده می نماید غیر فعال نمایید. بعنوان مثال ممکن است یک فرم ثبت نام و یک فرم تماس با ما در یک صفحه داشته باشید، یا حتی یک صفحه تماس با ما که در آن دکمه ثبت نام هم هست که فرم ثبت نام مربوط به آن دکمه کد Recapcha نیاز دارد.

خوب در هر دو مورد می بایست یکی را لغو نمایش در آن صفحه نمایید تا در نهایت یک کد Recapcha  در صفحه باقی بماند و مشکل رفع شود.

به این دلیل هم اینجا نوشتم این مطلب رو که در انجمن در همین مورد سوال کرده بودم ولی پاسه صحیحی داده نشد، گفتم اینجا قرارش بدم کاربران عزیز استفاده کنند.

ببخشید ادبیاتی شد، برای SEO جومینا مفیده و کلا برای جست و جوی کاربران نیازمند این مطلب :)

ویرایش شده توسط Ali.L

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...