رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

این تنها یک افزونه نیست و یک بسته کامل هست و بهتره بصورت مجزا نصبش کنید و اگر تنها افزونه فروشگاهیش رو می خواهید بهتره فقط کامپوننتش رو نصب کنید و استفاده کنید نه بسته کامل...

به هر حال فعلا برای رفع مشکل ورود به ادمین توسط لینک زیر اقدام کنید:

http://www.joomina.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جناب فرحزادیان عزیز

من بسته کامل را نصب کردم و میخواهم مثل همین بسته باشد و وقتی نصب میکنم چرا user و پسورد که برای ورود به پنل مدیریت مشخص کرده بودم را قبول نمیکنه؟

وقتی که نصب میکنم مدیریت akeba backup میاید و مشخصات database را بهش میدم و نصب را انجام میدهد و وقتی میخاهم آنلاین بشم نمیگذره و آیا باید کاری دیگر انجام بدهم و یا طریقه نصبی که انجام میدهم اشتباه میباشد؟

با تشکر از زحمات و راهنماییها

لینک به ارسال

شما در هنگام نصب باید پسورد مورد نظر رو تعیین و به ادامه نصب بپردازید...

هنگام نصب در مرحله site info در پایین صفحه سمت چپ در تب Super Administrator settings می تونید پسورد مورد نظر ادمین رو تعیین و به ادامه نصب بپردازید... (اگر درست عمل کنید مطمئنا با ورود به ادمین مشکلی نخواهد بود...)

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...