رفتن به مطلب
mohsen kian

مشکل با ماژول bt login

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در سایت www.yootab.org/index.php از ماژول bt login برای ورود و ثبت نام استفاده کردم. زمانی که می خواهید ورود کنید ، نام کاربری و کلمه عبور را که می زنید اعلام می کند که اشتباه است ولی با رفرش صفحه وارد می شود لطفا در این زمینه راهنمایی کنید که چط.ر می توانم مشکل را حل کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در سایت www.yootab.org/index.php از ماژول bt login برای ورود و ثبت نام استفاده کردم. زمانی که می خواهید ورود کنید ، نام کاربری و کلمه عبور را که می زنید اعلام می کند که اشتباه است ولی با رفرش صفحه وارد می شود لطفا در این زمینه راهنمایی کنید که چط.ر می توانم مشکل را حل کنم

دوستان کسی نمی تونه کمک کنه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان 

تو این افزونه ،موقع خروج وقتی کلیک می کنم ، یه صفحه ی مستطیلی شکلی باز میشه ، کد این قسمت تو کدوم فایل من هر چی گشتم پیداش نکردم . می خوام div این قسمت رو حذف کنم .

http://uupload.ir/files/k21_untitled3.png

ممنون میشم اگر کسی می دونه منو راهنمایی کنه .

ویرایش شده توسط onsuye abadiyat

لینک به ارسال

لوکال هستش . چه کدی می خواین بزنین برای مخفی کردنش ؟

دوست عزیز اون قسمتی که می فرمایید از تنظیمات ماژول قابل تغییر هستش.

لینک به ارسال

یه سوال دیگه ، این امکان هست که من یک گزینه ای در منو درست کنم و این ماژول رو به اون لینک بدم ، یعنی وقتی روی منو کلیک می کنن ، پنجره ورود یا ثبت نام باز بشه؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگه ، این امکان هست که من یک گزینه ای در منو درست کنم و این ماژول رو به اون لینک بدم ، یعنی وقتی روی منو کلیک می کنن ، پنجره ورود یا ثبت نام باز بشه؟

حقیقتش نمیدونم  :huh:  اما تست میکنم نتیجه رو توی همین تاپیک بهتون اعلام می کنم. ;)

لینک به ارسال

دو کاربر onsuye abadiyat و rezadindar لطفا اسپم ارسال نکنید

مخفی شد.

دوست عزیز برای اینکه با کلیک روی یک منو پنجره آن باز شود باید ماژولی را در موقعیت منویتان فراخوانی کنید

اگر این ماژول در سایت جوملا جهانی وجود نداشته باشد باید اختصاصی نوشته شود.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

ماژولی که می خوام ،  ماژول bt login هستش ، اما نمی دونم چه جوری باید در موقعیت منو فراخوانی کنم ؟ امکان داره اینو توضیح بدین؟ ممنون

لینک به ارسال

خوب منوی سایتتون طبیعتا یه موقعیت داره که ماژول منو داخلش قرار گرفته همون موقعیت رو باید برای ماژول bt login در نظر بگیرید.

ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم این ماژول منو رو به اون شکلی که میخواید باز نمیکنه اگه اونطوری که میخواید درنظر دارید باید درخواست شخصی سازی افزونه بدید

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور شما چیزی مثل سایت زیرهستش؟

joomi.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...