رفتن به مطلب
me64

مشکل با کامپوننت JComments

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دو تا مشکل با این دو تا کامپوننت دارم

1- در حالی که برای تمام مطالب این کامپوننت رو تعریف کردم در برخی از مطالب ظاهر نشده است 

2- جدیدا هم هر مطلبی رو میزارم رو سایت میاد وسط سایت روی مطلب قرار میگیره

لازم به توضیح است که مطمعنا css تمام اینها هم یکیه و همه دارن در بخش content نمایش داده میشن، ولی همانطور که میبینید مشکل داره

3- آیا افزونه دیگه ای هست که به جای این استفاده کنم؟

اگر لینکها کار نکردن اونها رو کپی کنید در آدرس بار و از این طریق برید به اون لینک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دو تا مشکل با این دو تا کامپوننت دارم

1- در حالی که برای تمام مطالب این کامپوننت رو تعریف کردم در برخی از مطالب ظاهر نشده است 

2- جدیدا هم هر مطلبی رو میزارم رو سایت میاد وسط سایت روی مطلب قرار میگیره

لازم به توضیح است که مطمعنا css تمام اینها هم یکیه و همه دارن در بخش content نمایش داده میشن، ولی همانطور که میبینید مشکل داره

3- آیا افزونه دیگه ای هست که به جای این استفاده کنم؟

اگر لینکها کار نکردن اونها رو کپی کنید در آدرس بار و از این طریق برید به اون لینک

بله احتمال داره مشکل از قالبت باشه/ولی پیشنهاد میکنم که از کومنتو استفاده کنید.

لینک به ارسال

احتمال زیاد مشکل از قالب است

با قالب دیگری تست کنید

بله احتمالا مشكل از قالب هست چون با كامژوننت ديگه هم تست كردم همين مشكل رو داشت

ممنون ميشم اگه بگيد چطور مشكل رو حل كنم

لینک به ارسال

قالب اختصاصی است؟؟

یا آماده است؟

اختصاصيه. واسه خودمه

لینک به ارسال
راه حل رو پیدا نکردم ولیفهمید مشکل از چی بود

برای این که بتونم یک مطلب رو در چند مجموعه بزارم از کامپوننت cw categories استفاده کردم. حالا متوجه شدم که jcomment هم فقط در اون صفحاتی که یک مطلب در چند مجموعه هست در هیچکدام از مجموعه ها ظاهر نمیشه

نمیدونم با این مسئله چیکار کنم

افزونه دیگه ای به غیر از cw categories اگه سراغ دارید که این مشکل رو نداشته باشه ممنون میشم معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام من هم جدیداً با این کامپونت مشکل دارم .تمامی تنظیمات را انجام دادم --.قالب راه هم عوض کردم.

تنظیمات کاربری ونمایش را هم انجام دادم پلاگین هم فعال هست .ولی بعد از هر مطلبی فقط همون عبارت{jcomments on} نمایش داده میشه .ولی در جوملای 3 درست کار میکنه.

لینک به ارسال

دوست عزیز برای قرار دادن تو همه مجموعه ها باید از دکمه کنترل استفاده کنید و دونه دونه مجموعه ها رو سلکت کنید این کار رو هم کردید؟؟

لینک به ارسال

دوستان من یه مشکل با این کامپوننت دارم و اونم اینه که الان 12 تا پیام گذاشتن تو این سایت من ولی دیگه نمیتونم با نقل قول جوابشون رو بدم. هرچی تایپ میکنم و ارسال رو میزنم دیگه چیزی نمیره..

و اینکه دوست ندارم این مطالب از رو صفحاتم پاک شه چون یه جور تبلیغه برام که کاربرا پیام گذاشتن.

تو تنظیمات هم رفتم همه چیز ظاهرا درست بود. لطف میکنید کمکم کنید؟ اینم ادرس صفحه سایتم

http://www.rayanpersian.ir/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85.html

لینک به ارسال

سلام

ببخشید مشکل من با این کامپوننت اینه که بعد از اینکه نظر رو ارسال میکنم ناپدید میشه به بخش مدیریت هم که میرم میگه نظری ارسال نشده . میشه لطفا راهنماییم کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...