رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

چندتا سوال

اول این که وقتی یه سایت معمولی مثل یه سایت شرکتی یا خبری مینویسید چقدر بابتش از صاحب کار حقوق میگیرید؟مثلا 300 هزار تومن؟چند؟

دوم این که وقتی سایت رو برای مشتری طراحی کردید چجوری سایت رو بهش منتقل میکنید؟آیا دیگه از اون وقت براش کار میکنید و اون مطلب میده شما میذارید تو سایت و هر چند یک بار یه حقوق میگیرید یا این که یه چیزی مثل help براش مینویسید همراه فایل ها براش میفرستید؟یا این که فقط سایت رو بهش تحویل میدید و خداحافظ؟

بی زحمت بیشتر اون هایی که توی این کارن جواب بدن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چندتا سوال

اول این که وقتی یه سایت معمولی مثل یه سایت شرکتی یا خبری مینویسید چقدر بابتش از صاحب کار حقوق میگیرید؟مثلا 300 هزار تومن؟چند؟

دوم این که وقتی سایت رو برای مشتری طراحی کردید چجوری سایت رو بهش منتقل میکنید؟آیا دیگه از اون وقت براش کار میکنید و اون مطلب میده شما میذارید تو سایت و هر چند یک بار یه حقوق میگیرید یا این که یه چیزی مثل help براش مینویسید همراه فایل ها براش میفرستید؟یا این که فقط سایت رو بهش تحویل میدید و خداحافظ؟

بی زحمت بیشتر اون هایی که توی این کارن جواب بدن.

منظورتون از پایه نوشتن یک سایت هست؟؟؟ یا با cms؟؟

................................................................................................................................................

1.من با جوملا سایت رو تحویل میدم و توی قرارداد هم ذکر میکنم (ولی معمولا برای مشتریانم مهم نبوده و فقط سایتی زیبا و پرامکانات میخواهند!)

2.به اون ها لیست قیمت میدم و میتونند انتخاب کنند که چی لازم دارند...

3.مهمترین چیز که دغدغه خودمم بوده نحوه تحویل سایت هست! که به ناچار کل قالب رو تحویل میدم... (راستش خیلی مایل به اینکار نیستم نمیدونم چرا!)

4.اینکه شما مطلب بارگزاری کنید یا شخص باید در قرارداد ذکر بشه... اصطلاحا دیتا اینتری هر سایت جداگانه محاسبه میشه و معمولا به عهده ی خود کارفرماست... اگه شما سایت رو با cms ها طراحی کرده باشید که باید دسترسی بدین برای بارگزاری و اگه خودتون سایت رو نوشتید باید امکان وارد کردن مطلب برای شخص دیگری رو فراهم کنید.

5.من همیشه برای کار با سایت به مشتری آموزش میدم (رایگان).

6. بحث پشتیبانی و مدیریت سایت هم باید جداگانه در قرارداد ذکر شود ومبلغ آنهم تعیین شود...

7. بحث قیمت هم که اشاره کردم باید با توجه به امکانات سایت و هزینه و زمان، مبلغی تعیین کنید و میتونید این مبلغ رو در سه قسط اول، وسط و آخر مدت قرارداد بگیرید... من معمولا سایت هایی که تحویل دادم با دامنه و هاست و پشتیبانی یکساله بوده.

دوست دارم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من تابحال خودم سایتی طراحی نکردم

ولی نحوه تحویل سایت توسط آقای تهرانی رو خدمتتون عرض می کنم که سرکلاس های طراحی قالب بهمون توضیح دادند.

ایشون گفتند 3 نوع سفارش وجود داره

گاهی کاربر فقط قالب رو میخواد که در اینصورت هزینه طراحی قالب (به صورت تنها) (یعنی فقط قالب رو میدیم به کاربر) حداقل 400 هزار تومان هست که بستگی به نوع قالب و زمان بر بودن آن رو به بالا متغیر است.

که ابتدا کاربر پیش یک گرافیک کار می رود و قالب مورد نظر برایش به صورت psd طراحی می شود و هزینه آن هم 300 هزار تومان است و بعد از طراحی قالب به جوملا کار ارسال می شود و وی ابتدا قراردادی با کاربر تنظیم کرده و قبل از انجام کار نصف پول را دریافت کرده و بعد از انجام نیز کل پول را دریافت می کند.برای تحویل قالب نیز ابتدا کل پول را دریافت می کند و فقط قالب را به کاربر ارسال می کند.

نوع دوم سفارش بدین صورت است که کاربر گاهی اوقات نمیتواند با قالب تنها کار کند و میگوید قالب مشکل دارد که در این صورت شما باید بسته کوئیک استارت را جایی نصب کرده و بدون مشکل بودن قالب را به کاربر نشان دهید. در این صورت کاربر درخواست بسته کوئیک استارت می کند و هزینه قالب quick start یک میلیون تومان می باشد.

توجه کنید یک میلیون تومان شامل هزینه قالب مجزا نمیشود و در صورتی که شما فقط قالب را به کاربر تحویل داده اید و 400 هزار تومان را دریافت کردید برای تحویل بسته کوئیک استارت نباید 600 هزار تومان دریافت کنید بلکه باید یک میلیون تومان در یافت کنید.

سفارش سوم نیز به طریقی است که کاربر درخواست یک ساخت مینماید که در این صورت هزینه طراحی حداقل از 3 میلیون شروع می شود و بستگی به نوع سایت رو به بالا متغیر است.

بازهم برای کسب اطلاعات بیشتر با استاد تهرانی صحبت کنید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

اقای قاسمی پاسختون خیلی خوب بود.ولی باز هم برام سوال پیش اومد.

اول این که توی سفارش نوع سوم نوشتید که طراحی کل سایت.حالا اگه من برای یکی یه سایت طراحی کردم (قالب از پیش آماده ، خودم نساختم) حالا سایت رو چجوری بهش منتقل کنم.آیا خود هسته رو بدم بهش و بگم از این به بعد با خودت(یعنه دامنه با هاست با خودت) یا نه برم خودم بذارم روی دامنه و هاست مورد نظر کاربر و بعد بگم این سایت شما. 

بقیه دوستان هم اگه راهنمایی دارن لطفا راهنمایی کنن.

دوم این که چجوری با خود آقای تهرانی میتونم صحبت کنم.

لینک به ارسال

من تمام چیزهایی رو که آقای تهرانی به ما گفته بود رو براتون نوشتم بقیه چیزها رو باید از خود آقای تهرانی بپرسید.

لینک به ارسال

اقای قاسمی پاسختون خیلی خوب بود.ولی باز هم برام سوال پیش اومد.

اول این که توی سفارش نوع سوم نوشتید که طراحی کل سایت.حالا اگه من برای یکی یه سایت طراحی کردم (قالب از پیش آماده ، خودم نساختم) حالا سایت رو چجوری بهش منتقل کنم.آیا خود هسته رو بدم بهش و بگم از این به بعد با خودت(یعنه دامنه با هاست با خودت) یا نه برم خودم بذارم روی دامنه و هاست مورد نظر کاربر و بعد بگم این سایت شما. 

بقیه دوستان هم اگه راهنمایی دارن لطفا راهنمایی کنن.

دوم این که چجوری با خود آقای تهرانی میتونم صحبت کنم.

آها الان متوجه سوالتون شدم.

این مورد بستگی به خودتون داره

میتونید کوئیک استارت رو بهش بدید بگید خودش نصب کنه و میتونید براشون نصب کنید ولی پیشنهاد میکنم هاست و دامین رو براشون خریداری کنید و بسته رو نصب کنید و تحویل بدید اینطوری کاربر راضی تر هست.

لینک به ارسال

از جمله نکاتی که در دیتا انتری اهمیت ویژه دارد، قالب پیاده سازی آنها و توجه به الگوریتم های مختلفی است که در فضای اینترنت وجود دارد و این الگوریتم ها داده هایی را بهتر تشخیص می دهند که بر اساس استانداردهای آنها شکل گرفته باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...