رفتن به مطلب
guugle

مشکل در سایت سه زبانه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت سه زبانه درست کردم که زبان های فارسی و انگلیسی خیلی خوب و درست کار می کنند ولی زبان سوم یعنی زبان فرانسوی کار نمی کنه.

یعنی وقتی سایت رو روی زبان فرانسوی سوئیچ می کنم ارور زیر رو نشون میده. اینم بگم که توی ماژول language switcher فقط فارسی و انگلیسی رو نمایش می ده و زبان فرانسوی رو اصلاً نشون نمی ده:
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/petrobun/public_html/templates/joomina258-joomina_ir/index.php on line 96

Fatal error: Call to undefined method Joomla\Registry\Registry::getValue() in /home/petrobun/public_html/templates/joomina258-joomina_ir/index.php on line 97

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

خوب مراحل نصب زبان ، تعریف عنوان زبان ، ایجاد منوی اختصاصی و تعریف مطالب و ماژول های اختصاصی رو درست انجام دادید؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

خوب مراحل نصب زبان ، تعریف عنوان زبان ، ایجاد منوی اختصاصی و تعریف مطالب و ماژول های اختصاصی رو درست انجام دادید؟؟

یاعلی

بله به نظر خودم که درست انجام شده.

اول زبان رو از سایت جوملا دانلود کردم و نصبش کردم.

بعد category های مربوط به این زبان را ایجاد کردم و بعد هم مطالب را طبق category ها اضافه کردم.

منوی فرانسوی هم ساختم و زبانش رو تنظیم کردم و بعدش هم ماژول ها رو برای این زبان کپی کردم.

ولی اروری که در پست اول گفتم می ده!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

حل شد. مشکل از template style ای بود که برای منوی فرانسوی اختصاص یافته بود!

یعنی برای منوی فرانسوی template style اشتباهی انتخاب کرده بودم.

ممنون از شما

فقط یه مشکل دیگه برام پیش اومده در تداخل jQuery ! فکر کنم باید توی یک موضوع جدید مطرح کنم، درسته؟!

ویرایش شده توسط حق شناس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...