رفتن به مطلب
daneshpars

مشکل در آپلود بعضی از فایل ها در فوکا دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام. افزونه فوکا دانلود رو نصب کردم اما در آپلود بعضی از فایل ها مشکل داره. یعنی مثلا فایل های پی دی اف که حجمشون رو با نرم افزار کم کردم. و یا با نرم افزار دیگه فایل رو ویرایش کردم که چاپ کاربر نتونه انجام بده. اما متاسفانه این فایل ها رو با وجود اینکه هنوز پی دی اف هست اما نمی تونه آپلود کنه. و ارور jfile رو میده. راستی من روی لوکال اینکار را انجام می دهم یعنی کلا این وب سایت رو فقط واسه داخل یک شبکه می خوام. و چون فایل های پی دی اف حجمشون حدود 30 مگ هست مجبورم با نرم افزار حجمشون رو کم کنم. البته داخل تنظیمات خود فوکا دانلود هم حجم رو زیاد کردم اما باز متاسفانه فایل ها آپلود نمیشه. احتمالا به خاطر تنظیمات شبکه هست. لطفا اگر می دونید که چطور می تونم ارور jfile رو برطرف کنم راهنمایی بفرمایید. و اینکه چه تغییری در تنظیمات افزونه بدم که بدون اینکه بخواد فایل رو خودش بخونه فقط اون رو آپلود کنه. مرسی از همگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

اینکه حجم زیاد آپلود نمیشه امکان داره از تنظیمات سرور تون هم باشه

فایل php.ini رو جهت اینکار باید ویرایش کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

اینکه حجم زیاد آپلود نمیشه امکان داره از تنظیمات سرور تون هم باشه

فایل Pepsi ni رو جهت اینکار باید ویرایش کنید

مرسی از پاسخ شما. اما این روی لوکال و به صورت شبکه هست. چطور میشه تنظیم کرد که حجم بالا هم بشه آپلود کرد. البته در خود تنظیمات فوکا دانلود این کار رو انجام دادم.

لینک به ارسال

درود بر شما

جوملا روی کدام سیستم نصب است ؟

هر سیستمی یا شبکه ای که نصب است باید یک مجازی ساز مثل wamp server یا xampp داشته باشد

روی آنها باید ویرایش انجام دهید

در اینترنت جستجو کنید نحوه انجام این کار قبلا داده شده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...