رفتن به مطلب
رضاقاسمی

اطلاعیه پایان پشتیبانی از افزونه های جوملا 2.5 در جوملا جهانی

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

جوملا جهانی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در 31 دسامبر 2014 پشتیبانی از جوملا 2.5 به پایان رسیده بود.

اکنون از روز 1 ژوئن 2015 هیچ گونه افزونه ای برای جوملا 2.5 منتشر نخواهد شد و در روز 30 ژوئن 2015 تمامی افزونه های جوملا 2.5 از سایت جوملا جهانی حذف خواهد گشت.

همچنین وبسایت جوملا جهانی در مورد جوملا 4 اعلام کرد که بزودی نسخه جوملا 4 منتشر شده و از این پس برای افزونه های قابل ثبت در سایت میتوان دو گزینه جوملا 3.5 و 4 را انتخاب کرد.

همچنین پس از انتشار نسخه 4 جوملا آیکن مربوط به تمامی نسخ جوملا 3 به آیکن جوملا 3.x تغییر می کند.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود دوستان

من که پس از یک هفته مبارزه مجددا به جوملا 2.5 برگشتم تا شاید جوملا 3.5 نهایی آماده بشه.

من هم جوملا را از طریق نصب از پوشه ارتقا دادم و هم از طریق نصب جداگانه جوملا 3.3.6 و سپس بازگردانی جداول مجموعه ها و مطالب جوملا 2.5.

من تو تاریخ انتشار مطالب مشکل داشتم که یک تاریخ بی قواره ثبت میکرد و حتی با نصب زبان فارسی هم مشکل حل نشد.

بیشتر وقتها توی بخش کاربری و مدیریت ارور 1030 و 1050 می داد که به شدت روی اعصاب بود.

حالا با این تفاسیر، جوملا 3.5 میاد بالاخره یا مستقیم 4 میاد؟

سپاس

لینک به ارسال

خیر پس از انتشار نسخه 3.5 آیکون تمامی نسخ جوملا 3 میشه جوملا 3.x و وقتی نسخه 3.5 پایدار منتشر شد جوملا 4 هم همزمان منتشر میشه که بازم پایدار نیست

و پس از انتشار جوملا 4 وقتی میخوایم تو جوملا جهانی افزونه ثبت کنیم فقط میشه آیکن جوملا 3.x  آیکن جوملا 4 رو انتخاب کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...