رفتن به مطلب
calmo

بالا نیامدن صفحه مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

آدرس ادمین سایت رو هرچی میزنم دوباره صفحه اصلی سایت لود میشه

مشکل رو چه طوری حل کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آره

هیچ تغییراتی اعمال نشده.فقط چند ماهی هست که سایت اصلا تغییراتی نداشته

آدرس مدیریت رو چه طور باید عوض کنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با استفاده از اسکریپت تغییر وضعیت فعال یا غیرفعال نمودن افزونه های جوملا آخرین افزونه های نصب شده رو غیرفعال کنید و بررسی کنید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

سلام ببخشید من ادرس مدیریت سایت رو که میزنم ارورThis page isn’t working رو میده من جوملا رو که 3.7 اپدیت کردم  صفحه مدیریت بهم ریخت برای درست شدنش یک کد رو به فایل زبانش اضافه کردم ودرست شد بعد 3.7.1 که اومد اپدیت کردم دوباره به هم ریخت رفتم داخل سی پنل بعدش دیگه هرکاری کردم نه سایت اومد بالا نه مدیریت جوملا فقط سی پنل میاد

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, mr.demo گفت:

سلام ببخشید من ادرس مدیریت سایت رو که میزنم ارورThis page isn’t working رو میده من جوملا رو که 3.7 اپدیت کردم  صفحه مدیریت بهم ریخت برای درست شدنش یک کد رو به فایل زبانش اضافه کردم ودرست شد بعد 3.7.1 که اومد اپدیت کردم دوباره به هم ریخت رفتم داخل سی پنل بعدش دیگه هرکاری کردم نه سایت اومد بالا نه مدیریت جوملا فقط سی پنل میاد

درود

خب جوملای 3.7 هنوز فارسی و بهینه نشده. توجه داشته باشید که توی این نسخه سیستم تاریخ هم تغییر کرده و آپدیت به این نسخه هنوز کار درستی نیست! بهتره از هاستینگتون بخواید تا براتون بکاپ سالم رو ری استور کنن.

یاحق

لینک به ارسال

من بعد از اینکه مشکل فونتم حل شد اپدیت 3.7.1 اومد اپدیت کردم دوباره بهم ریخت و دیگه درست نشد رفتم تو قسمت اپدیت داخل همون صفحه مدیریت به صورت دستی فایل نسخه 3.6.5 رو بهش دادم گفتم شاید برگرده نسخه قبل و درست بشه که دیگه نیامد بالا داخل سی پنل رفتم و فایل جوملا رو دوباره اکسترکت کردم و بعد اومدم تو صفحه مدیریت دیدم نوشته نصب با موفقیت انجام شد و باید پوشه installation حذف بشه من زدم حذف شد و دیگه از کار افتاد الان این جوری شد لطفا بگید چیکار کنم

اینم ادرس سایت www.zigoratdesigner.ir

لینک به ارسال

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.

یک سایت بود که از یک هاست به یه هاست جدید انتقال داده شده. وقتی آدرس صفحه مدیریت رو میزنیم ریدایرکت میشه به صفحه اصلی.

در فایل index.php در فولدر administrator به کد زیر که میرسه ریدایرکت میشه به صفحه اصلی سایت:

// Initialise the application.
$app->initialise(array(
    'language' => $app->getUserState('application.lang')
));

وقتی کامنتش میکنم صفحه مدیریت باز میشه ولی بهم ریخته است.

لطفا یکی کمک کنه

لینک به ارسال

سلام

شما کلا کد اجرا کننده هسته جوملا رو کامنت می کنید نه ریدارکت رو

در واقع ریدایرکت یا از htaccess انجام میشه یا از یک پلاگین

باید ببینید از کدوم این ریدارکت در حال انجام هست ؟

برای تست هم می تونید htaccess درون administrator رو از یک جوملا خام کپی کنید و برای پلاگین ها هم می تونید برید تو phpmyadmin  دونه دونه از جدول extensions غیر فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...