رفتن به مطلب
روناتا

نصب فارسی جوملا 3.1.4

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ببخشید من نسخه 3.4.1 رو از جوملا جهانی دانلود کردم اما تو محیط لوکال که نصبش میکنم تو مرحله نصب زبانها زبان فارسی رو انتخاب می کنم و زبان مدیریت و زبان سایت رو هم میشه فارسی کرد و به راحتی هم نصب میشه

اما وقتی تو هاست نصب می کنم تو مرحله نصب زبان ها ایراد نمیگیره زبان فارسی رو هم نصب میکنه اما بعد از مرحله انتخاب زبان دوم میبینیم که کلا فقط یه زبان پیش فرض برا مدیریت و خود سایت داره اونم انگلیسیه :wacko: 

میشه خواهش کنم بگید من چیکار کنم

آخه اگه زبان فارسی نصب نمیکنه پس چرا تو لوکال نصبش میکنه :wacko:  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون دوستان حل شد!

البته نفهمیدم چرا تو لوکال زبان فارسی رو خودش نصب مبکنه اما تو هاست نه!!! ولی فهمیدم برا هاست باید چیکار کرد:

بعد از نصب برید به آدرس

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation3_x/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=6435

و نسخه زبان فارسی رو دانلود کنید و مثل یه افزونه نصبش کنید البته برا فارسی شدن محیط ادمین یه بار خارج بشید و دو باره وارد بشید.

B)  B)  B) 

لینک به ارسال

ممنون دوستان حل شد!

البته نفهمیدم چرا تو لوکال زبان فارسی رو خودش نصب مبکنه اما تو هاست نه!!! ولی فهمیدم برا هاست باید چیکار کرد:

بعد از نصب برید به آدرس

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation3_x/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=6435

و نسخه زبان فارسی رو دانلود کنید و مثل یه افزونه نصبش کنید البته برا فارسی شدن محیط ادمین یه بار خارج بشید و دو باره وارد بشید.

B)  B)  B)

پیشنهاد می کنم از نسخه 3.4.1 استفاده نکنید زیرا با تاریخ شمسی مشکل داره

لینک به ارسال

پیشنهاد می کنم از نسخه 3.4.1 استفاده نکنید زیرا با تاریخ شمسی مشکل داره

سلام

ممنونم از توجه شما

میشه لطفا بگید از چه نسخه ای استفاده کنم خیلی خوب باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...