رفتن به مطلب
mobtadi

مشکل در عملکرد صحیح دکمه های "انتشار"، "عدم انتشار"، "ذخیره" و ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان.

من مشکلی دارم و اون اینه که زمانی که میخوام یک مطلب و یا یک منو رو از حالت انتشار به حالت منتشر نشده در بیارم، بعد از انتخاب آیتم مورد نظر، زمانی که روی دکمه های انتشار و منتشر نشده کلیک میکنم، به یک صفحه سفید میرم در صورتی که به نظر میرسه نوار آدرس درست باشه و وقتی که با فلش عقب به صفه قبل برمیگردم و روی بررسی کلیک میکنم تازه تغییرات اعمال میشه.

ولی همش این نیست متسفانه. چون مثلا اگه بخوام برای یک کامپوننت یک آیتم جدید بسازم و بعد از تعریف کردنش بخوام ذخیره اش کنم با زدن دکمه ذخیره باز هم همین اتفاق میوفته و به یک صفحه سفید میرم. و اینبار به صفحه index.php میرم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نمایش خطاهاتون رو فعال کنید و ببینید درون صفحه سفید چه خطایی درج میشود و با توجه به آن نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

نمایش خطاهاتون رو فعال کنید و ببینید درون صفحه سفید چه خطایی درج میشود و با توجه به آن نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید

موفق باشید

ممنون از شما.

فعال کردم و خطای زیز رو میده:

Warning: require_once(/home/cp17136/public_html/administrator/components/com_finder/helpers/indexer/adapter.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cp17136/public_html/plugins/finder/categories/categories.php on line 16

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/cp17136/public_html/administrator/components/com_finder/helpers/indexer/adapter.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cp17136/public_html/plugins/finder/categories/categories.php on line 16

لینک به ارسال

ممنون از شما.

فعال کردم و خطای زیز رو میده:

Warning: require_once(/home/cp17136/public_html/administrator/components/com_finder/helpers/indexer/adapter.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cp17136/public_html/plugins/finder/categories/categories.php on line 16

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/cp17136/public_html/administrator/components/com_finder/helpers/indexer/adapter.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cp17136/public_html/plugins/finder/categories/categories.php on line 16

خودم با سرچ کردن تو سایت های خارجی جوابش رو پیدا کردم و میذارم اینجا شاید به درد کسی بخوره.

خیلی ساده بود من از وقتی که پلاگین جستجوی هوشمند سایت رو فعال کردم این اتفاق می افتاد. و حالا با غیر فعال کردنش این مشکل برطرف شد.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...