رفتن به مطلب
مهسا نوری

مشکل پس از انتقال هاستم صفحه اول بالا نمیاد!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام من در یک هاست سایت داشتم که هاستینگ برشکست شد و سایتم رو به هاست جدید خوشون انتقال دادند الان همه چیز درست هست ولی صفحه اول ساینم باز نمی شود و داخل پنل می شود رفت منظورم پنل جوملا هست ولی صفحه اصلی پریده لطفا راهنمایی کنید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از مدیریت سایتتون ، نمایش خطاها رو فعال کنید ببینید چه خطایی میده

یاعلی

ببخشید اینو می گم ولی خاک برسر هاستینگ بکنند اخرش بخدا اسمشو می گم که ابروش بره .کلا تنظیمات سایت بالا  نمیاد و ارور میده و من نمیتونم وارد تنظیمات سایت بشوم .نمیدونم این سایت هم بپره بدخت شدم کلی روش زحمت کشیدم

لینک به ارسال

درود

اولا ازتون میخوام که خونسرد باشید و نامی از شرکت ارائه دهنده هاست نبرید.

شما بک آپی از سایتتون ندارید؟از شرکت هاست بخواهید که آخرین بک آپ قبل از انتقال رو بهتون بده و روی لوکال اون رو نصب کنید ببینید مشکلی داره یانه.

و در آخر هم سعی کنید از یک شرکت معتبر ارائه دهنده هاستینگ خرید کنید.

لینک به ارسال

درود

اولا ازتون میخوام که خونسرد باشید و نامی از شرکت ارائه دهنده هاست نبرید.

شما بک آپی از سایتتون ندارید؟از شرکت هاست بخواهید که آخرین بک آپ قبل از انتقال رو بهتون بده و روی لوکال اون رو نصب کنید ببینید مشکلی داره یانه.

و در آخر هم سعی کنید از یک شرکت معتبر ارائه دهنده هاستینگ خرید کنید.

هاستینگ معروف قبلی که جزو برترین هاستینگ ها بوده برشکست شده این یکی هم که بدتر از اون هست کلا فکر کنم تعطیل هستلطفا دوستان راهنمایی کنند باید به کجا شکایت کنیم و چه مدارکی لازم هست

لینک به ارسال

خانم نوری بهتره شکایت رو بزارید در قدم آخر چون شکایت به همین راحتی هاهم نیست و باید ابتدا یه مقدار هزینه کنید و بعد از اون دوندگی ها شروع میشه و یه حوصله خیلی زیادی میخواد.
به نظر من اصلا به اعصاب خوردی و دوندگی هاش نمی ارزه.

پیشنهاد من اینه که به هر نحوی شده باهاشون تماس بگیرید (تلفنی - ایمیل - تیکت) و بک آپ سایتتون رو ازشون بگیرید و سایتتون رو انتقال بدید.

این وب سایت ارائه دهنده هم بعید میدونم شرکت رسمی ثبت کرده باشند پس پیگیری چنین وضعیتی کار خیلی سختیه و ممکنه مراجعی که بهشون مراجعه میکنید طبق گفته هایی که من شنیدم اصلا کارتون رو به نتیجه نرسونند.

در نهایت تصمیم باخودتونه من دو مرجع برای شکایت بهتون معرفی میکنم:

1- جرایم رایانه ای

2- پلیس فتا

این لینک هم قوانین جرایم رایانه ای هست که قبل از انجام هر گونه فعالیتی میتونید اون رو یه مطالعه بکنید

http://peyvandha.ir/0-8.htm

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...