رفتن به مطلب
enigma

نیاز به بسته نصب آسان اس جی پلاس ورژن 2 (Sj Plus V2) فارسی و انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

درود .

من این بسته رو از سایت اصلی دانلود کردم که داخلس انگلیسی و عربی قرارداره ولی نمیتونم فارسی رو بهش اضافه کنم . البته زبان فارسی رو نصب میکنم و تنضیمات انجام میشه و نمایش میده که زبان فارسی برای انتخاب ولی منو رو نمیاره حتی غیر فعال کردم دو زبان دیگه رو باز هم نشد روی عربی هم تغییر دادم نشد .

اگر امکانش هست این بسته نصبی رو با زبان فارسی و انگلیسی برای دانلود قرار بدید ممنون میشم

post-30055-0-59490000-1429680534_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

من این بسته رو از سایت اصلی دانلود کردم که داخلس انگلیسی و عربی قرارداره ولی نمیتونم فارسی رو بهش اضافه کنم . البته زبان فارسی رو نصب میکنم و تنضیمات انجام میشه و نمایش میده که زبان فارسی برای انتخاب ولی منو رو نمیاره حتی غیر فعال کردم دو زبان دیگه رو باز هم نشد روی عربی هم تغییر دادم نشد .

اگر امکانش هست این بسته نصبی رو با زبان فارسی و انگلیسی برای دانلود قرار بدید ممنون میشم

قالب های sj معمولا اینجوری هستن که شما باید یک منو با زبان فارسیو یک قالب هم با زبان پیش فرض فارسی داشته باشید.

شما باید برید توی بخش منو ها و یا زبان یکی از منوهای انگلیسی یا عربی رو روی فارسی بزارید یا نه از اول یه منوی تمام فارسی برای خودتون راه بندازید.

و بعد بروید توی بخش قالب ها وبازم یا زبان و نوع منوی یکی از قالب ها رو روی فارسی بزارید و یا یکی از قالب ها رو به صورت کپی ذخیره کنید و زبان و منوی آن رو تغییر بدید.

امیدوارم گنگ نگفته باشم.یا علی

لینک به ارسال

قالب های sj معمولا اینجوری هستن که شما باید یک منو با زبان فارسیو یک قالب هم با زبان پیش فرض فارسی داشته باشید.

شما باید برید توی بخش منو ها و یا زبان یکی از منوهای انگلیسی یا عربی رو روی فارسی بزارید یا نه از اول یه منوی تمام فارسی برای خودتون راه بندازید.

و بعد بروید توی بخش قالب ها وبازم یا زبان و نوع منوی یکی از قالب ها رو روی فارسی بزارید و یا یکی از قالب ها رو به صورت کپی ذخیره کنید و زبان و منوی آن رو تغییر بدید.

امیدوارم گنگ نگفته باشم.یا علی

ممنون دوست عزیز ولی همونجوری که گفتم تمام این کار ها رو انجام دادم ولی نمیشه مثل عکسی که قراردادم میشه .

هم منو تعریف کردم هم زبان توی عکس هم مشخص هست ولی منو نمایش داده نمیشه حتی روی عربی تغییر میدم باز هم همین مدلی میشه . اگه کسی بتونه این بسته ورژن جوملا 3 رو فارسی و انگلیسی کنه بجای عربی و انگلیسی خیلی ممنون میشم .

ویرایش شده توسط enigma

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه عزیزان جوملاکار

مشکل این برادرمون بنده هم دارم !!!

نسخه پلاس رو نصب کردم و زبان فارسی رو براش فعال و نصب کردم ولی وقتی وارد زبان فارسی سایت می شه منوی اصلی یافت نمیشه؟!؟!؟

حالا نمی دونم باید چیکار کنم

از دوستان اگه کسی هست که بتونه راهنمایی درست کنه ممنون میشم.

لینک به ارسال

بعد از نصب قالب و همچنین نصب اطلاعات نمونه مراحل زیر رو به ترتیب طی کنید:

1- نصب زبان فارسی

2-رفتن به مدیریت زبان ها و فعال کردن زبان ها در بخش کاربری و مدیریت و ساختن یک فید جدید با عنوان فارسی مشابه دو مورد انگلیسی و عربی: فیلدها رو به ترتیب اینگونه پر نمایید: فارسی،فارسی، fa-IR ، fa و fa و حروف کوچک و بزرگ هم رعایت بشه.

3- در این مرحله میتوانید دو کار انجام بدهید.: یک اینکه منوی عربی را ویرایش کرده و قسمت زبان هر آیتم را روی فارسی بگذارید و اگر سایت سه زبانه می خواهید میتوانید منویی جدید با زیرمنوهایی جدید و با انتخاب فارسی برای قسمت زبان این کار را انجام دهید

4- اگر دو زبانه میخواهید می توانید قالب عربی رو ویرایش کنید و اگر هم سه زبانه میخواهید بایستی بر روی جدید کلیک نمایید

5- در قسمت پیش فرض زبان قالب ویرایش شده یا جدید را روی فارسی قرار دهید

6- گزینه منو را انتخاب و فیلد اول را روی زبان فارسی قرار دهید.

نکته مهم: برای داشتن سایت دو زبانه یا بالاتر باید برای هر زبان، مجموعه، منو، مطلب، وحتی ماژول ها را تعریف کنید. مثلا می خواهید ماژولی داشته باشید که مطلبی را بخواند و نمایش دهد. برای زبان فارسی باید ابتدا مجموعه ای تعریف کنید، سپس مطلب را به زبان فارسی در این مجموعه قرار دهید و ماژولی به زبان فارسی تعریف کرده که این ماژول مطالب این مجموعه را بخواند یا مدل های دیگر. برای زبان انگلیسی هم باید مجموعه جداگانه، و مطلب انگلیسی در مجمعه جدید و ماژول برای این زبان و ... . یعنی بایستی در تمامی موارد از فیلد زبان بهره ببرید همانطور که در بخش منو ها این کار انجام شد

لینک به ارسال

لطفا یه ایمیل بده تا لینک بسته اصلاح شده اش رو برات بفرستم

درود

enigma.dear@gmail.com

لینک به ارسال

لطفا یه ایمیل بده تا لینک بسته اصلاح شده اش رو برات بفرستم

درود .

دوست عزیر مشکل من حل نشده ایمیل هم نگرفتم از شما 

لینک به ارسال

درود .

دوست عزیر مشکل من حل نشده ایمیل هم نگرفتم از شما 

سلام. سه روز پیش ارسال کردم براتون. به هر حال امروز دوشنبه هم مجددا ارسال کردم

لینک به ارسال

سلام .

ببخشید قصد اسپم کردن ندارم ولی واقعاً به این قالب احتیاج دارم و ایمیل ارسالی هم نصفه رسیده و باز نمیشه اگر لینک دانلود رو قرار بدید ممنون میشم .

لینک به ارسال

سلام .

ببخشید قصد اسپم کردن ندارم ولی واقعاً به این قالب احتیاج دارم و ایمیل ارسالی هم نصفه رسیده و باز نمیشه اگر لینک دانلود رو قرار بدید ممنون میشم .

سلام

ببخشید از این که جواب پیامات رو نداده بودم. چند روزی کلا روی نت نمیومدم. ایمیل دوم رو مجددا ارسال کردم ولی ظاهرا جیمیل این ایمیل رو بلاک می کنه. اگه ایمیل یاهو دارید بهم ایمیل بزنید تا مجدد ارسال کنم 

لینک به ارسال

سلام

ببخشید از این که جواب پیامات رو نداده بودم. چند روزی کلا روی نت نمیومدم. ایمیل دوم رو مجددا ارسال کردم ولی ظاهرا جیمیل این ایمیل رو بلاک می کنه. اگه ایمیل یاهو دارید بهم ایمیل بزنید تا مجدد ارسال کنم 

ارسال شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...