رفتن به مطلب
imansham

title صفحه نخستم تغییر نمیکنه !

پست های پیشنهاد شده

سلام. من هرکار میکنم تایتل صفحه اصلی سایتم ( روی مرورگر ) ... تغییر نمیکنه !

البته از قسمت تنظیمات منوی اصلی اسم برای تایتل انتخاب کردم . اما دفه اول که اینکارو کردم شد. اما الان که دوباره میخوام عوضش کنم . همون اسم قبلی مونده !!!! عوض هم نمیشه

کش مرورگرم رو هم پاک کردم ... باید چیکار کنم که اسم جدید رو بتونم بهش بدم ؟ تنظیمات دیگه ای داره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. من هرکار میکنم تایتل صفحه اصلی سایتم ( روی مرورگر ) ... تغییر نمیکنه !

البته از قسمت تنظیمات منوی اصلی اسم برای تایتل انتخاب کردم . اما دفه اول که اینکارو کردم شد. اما الان که دوباره میخوام عوضش کنم . همون اسم قبلی مونده !!!! عوض هم نمیشه

کش مرورگرم رو هم پاک کردم ... باید چیکار کنم که اسم جدید رو بتونم بهش بدم ؟ تنظیمات دیگه ای داره ؟

لطفا تست کنید ببینید که وقتی وارد منوهای دیگه سایت میشید باز هم تایتل صفحه عوض میشه یا همون قبلیست

لینک به ارسال

لطفا تست کنید ببینید که وقتی وارد منوهای دیگه سایت میشید باز هم تایتل صفحه عوض میشه یا همون قبلیست

عوض میشه در منو های دیگه. اما در صفحه اصلی همونه !!!

http://www.talajat.org

لینک به ارسال

عوض میشه در منو های دیگه. اما در صفحه اصلی همونه !!!

http://www.talajat.org

این مشکل برای من هم پیش اومده بود و به هیچ راهی حل نشد خیلی هم جستجو کردم و تو انجمنا پرسیدم اما همیچکسی نمیدونست باید چکار کنم ، متاسفانه یه مشکلیه که هنوز بعد از 6 ماه برای من حل نشده

ویرایش شده توسط mohsen-73

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...