رفتن به مطلب
alirezashah

مشکل در کامپوننت خوراک ساز نصب شده در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده کامپوننت خوراک ساز feedgator را نصب کرده ام ولی متاسفانه غیر از بخش مدیریت خوراک ها ،در زمان بازدید از سایر آپشن های این کامپوننت ارور زیر رو ارسال میکنه:

Fatal error: Call to a member function item() on a non-object in /home/balanews/public_html/administrator/components/com_feedgator/models/tools.php on line 233

البته با توجه به ساخت یک خوراک ، اما متاسفانه کامپوننت کار نمیکنه و از rss معرفی شده اطلاعاتی دریافت نمیکنه

در بخش تاریخچه واردات هم که میریم بازهم ارور زیر رو میبینم:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/balanews/public_html/administrator/components/com_feedgator/views/feedgator/view.html.php on line 521

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

هماهنگ با نسخه جوملای شما هست ؟

با سلام و تشکر

بله جوملا 2.5 

البته خدا رو شکر مشکلم حل شد

جا داره از زحمات شما همینجا تشکر کنم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو با این افزونه دارم. میشه بفرمایید چطور مشکل حل شد؟

ممنونم

لینک به ارسال

من هنگام مراجعه به بخش تنظیمات و مدیریت کامپوننت ارور زیر را می گیرم

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in/home/negarst/public_html/administrator/components/com_feedgator/helpers/feedgator.utility.php on line 434

Fatal error: Call to a member function item() on a non-object in /home/negarst/public_html/administrator/components/com_feedgator/models/tools.php on line 233

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان لطفا کمک بفرمایید یا حداقل برای جوملا 2.5 یک افزونه خبرساز خوب معرفی بفرمایید

ویرایش شده توسط alireza10025

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...