رفتن به مطلب
astanedoost

مشکل در تاریخ k2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان, وقت بخیر

من با تاریخ k2 مشکل دارم و میشه گفت همۀ روش هایی که توی نت و فروم ها بهش برخوردم رو امتحان کردم و نتیجه نگرفتم.

ابتدا k2 نسخه 2.6.7 روی بسته نصبی فارسی شده نصب بود؛ بعدش با توجه به راهنماییی ها چندین نسخه بالاتر و پایین تر روش نصب کردم و روش های مختلف رو امتحان اما نتیجه ای نداد (روش هایی که برای سایر قالب ها قبلا جواب میداد.)

الان نسخه 2.6.8 نصبه , وقتی دارم مطلب میذارم، تاریخ های سمت چپ (توی ادمین) درست هستن؛ وقتی مطلب رو می خوام ادیت کنم هم باز هم همون تاریخ ها درست هستن؛ وقتی مطلب رو ادیت می کنم تاریخ آخرین به روز رسانی مطلب رو هم درست نشون میده اما تاریخ خود انتشار رو هم در سایت و هم در ادمین به صورت ناقص مثلا 19/10/772 - 15:45 نشون میده. (منظور از ادمین زمانیه که همه مطالب پشت سر هم هستن و نه در 

زمانی که خود مطلب رو باز کردم و در حال ادیت هستم)

حالا اگر زمان مدیریت رو انگلیسی کنم، موقعی که مطلب میذارم و یا مطلب روی سایت قرار میگیره تاریخ میلادی

رو درست نشون میده , اما اگر زبان رو به فارسی برگردونم ، مطلبی که قبلا به تاریخ انگلیسی گذاشته شده رو به تاریخ شمسی اما برعکس نشون میده.

یعنی 12/4/1394  (جای سال و روز برعکس)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از یکی از نسخه های 2.6.9 ارائه شده استفاده کردم درست شد منتها تاریخ رو برعکس یعنی 09/01/1394 نشان میده؛ (هم در سایت و هم در مدیریت مطالب)

د راین مورد اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

لینک به ارسال

درود بر شما

بخاطر / ها هست اگر جای / یک - قرار داده شود درست می شود

منتها باید ویرایش بشه که متسفانه بنده ابزارات لازم رو در این زمان ندارم که براتون انجام بدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...