رفتن به مطلب
yaser

محدودیت ارسال در فرم ساز Rs Form

پست های پیشنهاد شده

یه سوال از حضورتون داشتم

میخوام روی فرم ساز Rs Form محدودیت ارسال اعمال کنم به این شکل که مثلا کاربری با وارد کردن شماره ملی/دانشجویی یا.. و ارسال فرم مجددا با همان شماره دیگه نتونه برای دفعه بعد ارسال کنه

خودم دو روش های اعمال محدودیت سراغ دارم یکی بر روی IP کاربر و دیگری تعداد ارسال برای هر فرم هست اما هر دو به دردم نمی خوره

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال از حضورتون داشتم

میخوام روی فرم ساز Rs Form محدودیت ارسال اعمال کنم به این شکل که مثلا کاربری با وارد کردن شماره ملی/دانشجویی یا.. و ارسال فرم مجددا با همان شماره دیگه نتونه برای دفعه بعد ارسال کنه

خودم دو روش های اعمال محدودیت سراغ دارم یکی بر روی IP کاربر و دیگری تعداد ارسال برای هر فرم هست اما هر دو به دردم نمی خوره

ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلام

خوب دوست عزیز شما دارید این اطلاعات رو توی دیتابیس ذخیره میکنید قاعدتا

پس شماره ملی یا دانشجویی ثبت شده

فقط کافی هست که اون رو کلید اصلی تعریف کنید و در کدهاتون هم با چک کردن اون میتونید محدودیت رو اعمال کنید

اگر درست متوجه منظورتون شده باشم؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

ضمن سپاس از پاسخ شما

ببینید مخوام بعد از اینکه فرم رو کامل کرد و شماره ملی خود را ثبت کرد. برای بار دوم اگر بخواهد همین فرم را کامل و ارسال کنید پیغام خطا نشون داده بشه

یعنی بعد از اینکه شماره ملی خودش رو ثبت کرد و در دیتابیس قرار گرفت کامپوننت تشخیص بده و برای بار دوم نتونه ثبت نام کنه

حالا اگر کد اسکریپت همچین چیزی را قرار بدید یا راهنمایی کنید چطوری بنویسم ممنون میشم

لینک به ارسال

ضمن سپاس از پاسخ شما

ببینید مخوام بعد از اینکه فرم رو کامل کرد و شماره ملی خود را ثبت کرد. برای بار دوم اگر بخواهد همین فرم را کامل و ارسال کنید پیغام خطا نشون داده بشه

یعنی بعد از اینکه شماره ملی خودش رو ثبت کرد و در دیتابیس قرار گرفت کامپوننت تشخیص بده و برای بار دوم نتونه ثبت نام کنه

حالا اگر کد اسکریپت همچین چیزی را قرار بدید یا راهنمایی کنید چطوری بنویسم ممنون میشم

باسلام

خوب پس درست گفتم

شما باید اون فیلدی که شماره ملی هست رو از اول چک کنید 

اگر وجود نداشت ذخیره میکنه

اگر وجود داشته باشه ذخیره نمیکنه

خواستید میتونید پ خ کنید اطلاعات رو تا براتون یک کد ساده ارائه کنم

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...