رفتن به مطلب
eskafild

مشکل بزرگ بودن تصویر اول مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید
من از آیدا نیوز برای نمایش مطالب صفحه ی اصلیم استفاده می کنم و مشکلم رو راه انداخته، آیدا نیوز بطور پیش فرض عکس اول رو به عنوان عکس پیش فرض صفحه ی اصلی نشون میده ولی کاربرا رعایت نمی کنند و عکس های اول رو بزرگ تر آپلود می کنند که لود صفحه رو بالا می بره

از اونجایی که از سه آیدا نیوز استفاده می کنم کوچیک کننده خودکار تصویرش درست عمل نمی کنه
چطور میشه یه امکانی گذاشت که از کاربران بخواد عکس مطلبشون رو جدا آپلود کنند و اون رو در سایز کوچیک آپلود کنه و تو صفحه ی اصلی نشون بده؟
2015-02-23_063613.jpg

ویرایش شده توسط eskafild

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

تا آنجایی که بنده می دانم ماژول های ساده خبری مثل گلوبال نیوز و آیدا نیوز تصاویر نمایشی را کراپ نمی کنند یا همان کوچک

برای اینکار از ماژول های حرفه ایی تر باید استفاده کرد مثل raxo , gk و ...

اگر هم میخواهید در قسمت اضافه کردن متن مطلب قسمتی را اضافه کنید که تصاویر را موقع آپلود کوچک کند بنده این را فعلا ندیدم و باید اختصاصی نوشته شود باید یکسری اضافه کردن به کد فکرکنم بشه البته برای من که مقداری سخته ولی شدنی هست، همچنین شما می توانید از پلاگین های گوچک کننده تصویر در سایت استفاده کنید که در جوملا جهانی بسیاری از آنها موجود به اینگونه عمل می کنند که تمامی تصاویری که سایت موجود است کراپ کرده و کوچک شده را به نمایش می گذارند

واینکه اگر دوست دارید خودتان به مطالب همچنین امکانی اضافه کنید اطلاعات مربوط به php , mvc را باید فرا بگیرد

موفق باشید

لینک به ارسال

وقت بخیر

تا آنجایی که بنده می دانم ماژول های ساده خبری مثل گلوبال نیوز و آیدا نیوز تصاویر نمایشی را کراپ نمی کنند یا همان کوچک

برای اینکار از ماژول های حرفه ایی تر باید استفاده کرد مثل raxo , gk و ...

اگر هم میخواهید در قسمت اضافه کردن متن مطلب قسمتی را اضافه کنید که تصاویر را موقع آپلود کوچک کند بنده این را فعلا ندیدم و باید اختصاصی نوشته شود باید یکسری اضافه کردن به کد فکرکنم بشه البته برای من که مقداری سخته ولی شدنی هست، همچنین شما می توانید از پلاگین های گوچک کننده تصویر در سایت استفاده کنید که در جوملا جهانی بسیاری از آنها موجود به اینگونه عمل می کنند که تمامی تصاویری که سایت موجود است کراپ کرده و کوچک شده را به نمایش می گذارند

واینکه اگر دوست دارید خودتان به مطالب همچنین امکانی اضافه کنید اطلاعات مربوط به php , mvc را باید فرا بگیرد

موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون، میشه چند مورد ماژول رایگان مثل گلوبال معرفی کنید که بشه ستون بندی کرد و تصاویر رو کوچیک کنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...