رفتن به مطلب
qqq2qqq

ریدایرکت صفحات جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتی فرضا به نام xx.com دارم

می خوام دامنه این سایت را به yy.com تغییر بدم

حالا یخوام تمام صفحاتی که تو xx بودن ریدایرکت بشن به yy.com 

مقلا صفحه xx.com/page1  به yy.com/page1 ریدایرکت بشه یعینی تمام صفحاتش اتوماتیک ریدایرکت بشن که ورودی کوگل رو از دست ندم و هدایت بشن به سایت تغییر پیدا کرده

ضمنا هر 2 سایت دقیقا یکی هستن ( قالب و تمام محتویات - جوملا 2.5) فقط دومین عوض میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقت بخیر

به نظر بنده بهتر است از .htaccess  استفاده کنید

برای کسب اطلاعات انتقال دامنه با htaccess  کافی در جومینا و یا گوگل جستجو نمایید اطلاعات زیادی کسب می کنید

و همچنین سایت های انلاینی که برای شما این فایل را با توجه به نیاز های خودتون آن را می سازند

موفق باشید

لینک به ارسال

من دامنه اصلی رو تغییر دادم
ولی کسانی که از گوگل وارد دامنه قبلی میشنو از دست دارم میدم
باید چکار کنم که همه وارد صفحات جدید هدایت بشن
تو htaacess کاری کردم کسی که وارد دامنه قبلی بشه به دامنه جدید هدایت بشه اما صفحاتی که نو گوگل ایندکس شدن امکان اینکه ریدایرکت بشن به همون صفحه ولی با دامنه تغییر پیدا شده

مثلا صفحه ای در گوگل xx.com/page1 تو گوگل ایندکس شده حالا که دامنه اصلیرو yy.com کردم و دامنه قبلی ( xx.com) رو پارک کردم حالا کسی که از گوگل وارد xx.com/page1 وارد میشه میخوام اتوماتیک هدایت بشه به yy.com/page1

خواهشا کمکم کنید

لینک به ارسال

من دامنه اصلی رو تغییر دادم

ولی کسانی که از گوگل وارد دامنه قبلی میشنو از دست دارم میدم

باید چکار کنم که همه وارد صفحات جدید هدایت بشن

تو htaacess کاری کردم کسی که وارد دامنه قبلی بشه به دامنه جدید هدایت بشه اما صفحاتی که نو گوگل ایندکس شدن امکان اینکه ریدایرکت بشن به همون صفحه ولی با دامنه تغییر پیدا شده

مثلا صفحه ای در گوگل xx.com/page1 تو گوگل ایندکس شده حالا که دامنه اصلیرو yy.com کردم و دامنه قبلی ( xx.com) رو پارک کردم حالا کسی که از گوگل وارد xx.com/page1 وارد میشه میخوام اتوماتیک هدایت بشه به yy.com/page1

خواهشا کمکم کنید

درود

درست این هست که تغییر دامنه را در وب مستر گوگل انجام و دامنه ی قبلی رو هم ریدایرکت 301 کنید به دامنه ی جدید.  پس از مدتی تمام ایندکس های شما به دامنه ی جدید تغییر می کنند.  برای کار آموزش های بسیاری هست. جستجو...

نا درست هم اینکه دامنه ی قبلی رو روی دامنه ی جدید پارک کنید!  که اصلا توصیه نمی شود.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...