رفتن به مطلب
ma3030

ایراد در بارگذاری بخش مدیریت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.من دارم یه سایت طراحی میکنم و رو به اتمامه.الان یه مشکل پیدا کرده اونم اینکه وقتی یوزر و پسورد ورود به مدیریتو میزنم یه صفحه خالی مثل این عکس زیر باز میشه.کسی میتونه کمک کنه؟خیلی حیاتیه!

post-38230-0-43707200-1424093231_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

آیا قالب مدیریت را نیز ویرایش کرده اید و یا اینکه در آخر افزونه ای جدید نصب کرده اید که بعد از آن این مشکل پیش آمده است ؟

اگر جواب بله است از طریق روش آزمون و خطا افزونه ها را از طریق دیتابیس غیرفعال کنید تا ببیند مشکل حل میگردد یا خیر " آموزش در جومینا موجود است جستجو کنید"

و اگر خیر است باید اطلاعات مربوط به دسترسی هاست و مدیریت را برای یک از مدیران جومینا ارسال نمایید تا بررسی بیشتر انجام شود

موفق باشید

لینک به ارسال

وقت بخیر

آیا قالب مدیریت را نیز ویرایش کرده اید و یا اینکه در آخر افزونه ای جدید نصب کرده اید که بعد از آن این مشکل پیش آمده است ؟

اگر جواب بله است از طریق روش آزمون و خطا افزونه ها را از طریق دیتابیس غیرفعال کنید تا ببیند مشکل حل میگردد یا خیر " آموزش در جومینا موجود است جستجو کنید"

و اگر خیر است باید اطلاعات مربوط به دسترسی هاست و مدیریت را برای یک از مدیران جومینا ارسال نمایید تا بررسی بیشتر انجام شود

موفق باشید

مربوط به فایل های قالب نیست چون فایل های جدید هم که جایگزین کردم بازم همین مشکل بود

لینک به ارسال

مربوط به فایل های قالب نیست چون فایل های جدید هم که جایگزین کردم بازم همین مشکل بود

مشلکلو پیدا کردم اما راه حلشو نه....فقط منوهای مدیریت و آیکون های زیریشون که مربوط به دخیره و تنطیماته ناپدید شدن.باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

وقت بخیر

به آدرس زیر رفته

www.site.com/administrator/index.php?option=com_modules

سپس قسمت ماژول های مدیریت را انتخاب کنید

از آنجا ماژول های منو و ... مربوط به قسمت مدیریت را نگاهی بندازید که آیا فعال هستند یا خیر؟

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

این مشکل برای اینه که سطح دسترسی مربوط به مدیران سایت رو به اشتباه ویرایش یا حذف کردید که بصورت پیشفرض ویژه است

برای حل مشکل میبایست تغییراتی در دیتابیس انجام بدید . قبلا تو یک تاپیکی طریقه اینکار رو توضیح داده بودم . سرچ کنید به نتیجه خواهید رسید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...