رفتن به مطلب
imansham

خرید از virtuemart بدون ثبت نام در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یک فروشگاه توی سایتم میخوام راه بندازم و یک سری کالا از این طریق بفروش برسونم...

کامپوننت virtuemart رو نصب کردم  ولی برای سفارش کالا مشتری رو وادار میکنه که ثبت نام کنه و ایمیل فعال سازی میفرسته براش و ...

ولی من میخوام که مشتری برای هر کالا مشخصاتش رو جدا پرکنه و با زدن سفارش وصل بشه به درگاه پرداخت اینترنتی و سفارشش ثبت بشه. بدون اینکه وادار بشه به اینکه حتما ثبت نام کنه.

آیا همچین چیزی امکان پذیره ؟ با ویرچومارت یک کالایی رو بفروشیم بدون اینکه کاربر مجبور به ثبت نام در سایت باشه ؟ یعنی برای هر آیتمی که سفارش میده جدا نام و مشخصاتش رو پر کنه و سفارش بده دیگه نیازی به ثبت نام توی سایت و ایمیل و ... نداشته باشه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکان پذیر که هست؛

راستش توی ویرچومارت نمدونم کجاشه، منتها توی جومشاپینگ، توی تنظیمات، بخش عمومی، گزینه ای به نام خرید بدون ثبت نام داره.

پس شما هم توی تنظیمات، بخش های مختلفش رو بررسی کنید ان شا الله پیدا می کنید.

لینک به ارسال

ای بابا زیر و روش کردم. ولی یک همچین گزینه مهمی نباید که اینقدر گنگ و نا مفهوم توی کامپوننت بزارن ! مثل کد مورتال کمبات مخفیش کردن.

من همه جاشو گشتم ولی پیداش نکردم. اما 2 بار تاحالا بهم گفتن هست.

ولی هر دوبار هم مثل الان گفتن خودمون نمیدونیم. کجاست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...