رفتن به مطلب
mahmoodj

ارتقا از جوملا 3.3 به بالاتر

پست های پیشنهاد شده

سلام 

یه چند تا سوال ذهن من رو مشغول کرده که می خواستم اساتید جواب بدن ممنون می شم

1.در حال حاضر برای راه اندازی سایت کدوم نسخه جوملا رو پیشنهاد می کنید 3.3.6 یا 2.5.28؟

2.در صورت که 2.5.28 رو پیشنهاد می کنید اگر بعد ها نسخه 3 جوملا کاملتر شد و من خواستم ارتقا بدم قالب سایتم هم قابلیت ارتقا به نسخه مورد نظر رو داره یعنی قالب 2.5 رو می شه تبدیل به قالب 3.x کرد ؟

3.اگر نسخه 3.3.6 رو پیشنهاد می کنید سوالی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که قالبی که برای 3.3.6 ساخته شده با نسخه های بعدی جوملا سازگاره مثلا با 3.5 اگر نیست می شه ارتقاش داد 

علت این که این همه سوال پرسیدم اینه که می خوام یه قالب بخرم دو تا نسخه داره 2.5 و 3.3 و من برای این که در اینده اگر خواستم جوملا رو ارتقا بدم مشکلی از لحاظ قالب نداشته باشم این سوال ها رو پرسیدم البته ببخشید شاید کمی ابتدایی باشه ولی دوستان اگر لطف کنند و جواب بدن خیلی ممنون می شم 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای راه اندازی سایت جدید ، استفاده از آخرین نسخه جوملا 3 پیشنهاد میشه

در مورد سازگاری قالبها در نسخه های بالاتر هم ، امکان سازگاری بطور 100 درصد نیست ولی اکثرا" سازگار هستند

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...