رفتن به مطلب
mohsen001

مشکل با سبد خرید جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من اولین مطلب در این انجمن است پس اگه اشتباهی رخ داده من را ببخشید

من از این قالب فروشگاهی bikestore استفاده کردم و از کامپونت جوم شاپینگ استفاده کردم ولی در سبد خرید مشکل دارم اگه کمک منید ممنون می شوم

اینم ادرس سایت http://niroodocharkh.com

و اکه بخوام محصولاتم در صفحه اصلی با ماژول مثلا  mod_news_pro_gk4 محصولاتم نشان بدهم چیکار کنم

در ضمن این قالب بصورت پیش فرض از افزونه ویرچومارت استفاده کرده بود که من ترجیع دادم از افزونه جوم شاپینگ استفاده کنم چون خرید برای مشتری راحت تر باشه اکه لطف کنید کمکم کنید ممنون می شوم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من اولین مطلب در این انجمن است پس اگه اشتباهی رخ داده من را ببخشید

من از این قالب فروشگاهی bikestore استفاده کردم و از کامپونت جوم شاپینگ استفاده کردم ولی در سبد خرید مشکل دارم اگه کمک منید ممنون می شوم

اینم ادرس سایت http://niroodocharkh.com

و اکه بخوام محصولاتم در صفحه اصلی با ماژول مثلا  mod_news_pro_gk4 محصولاتم نشان بدهم چیکار کنم

در ضمن این قالب بصورت پیش فرض از افزونه ویرچومارت استفاده کرده بود که من ترجیع دادم از افزونه جوم شاپینگ استفاده کنم چون خرید برای مشتری راحت تر باشه اکه لطف کنید کمکم کنید ممنون می شوم

با سلام!

1- از تنظیمات کلی سایتتون نمایش پیغام خطا را خاموش کنید!(روی هیچ تنظیم کنید)

2- باید کلک بزنید یعنی مطالی جدا آماده کنید برایmod_news_pro_gk4 و آنرا برای صفحه اصلی تنظیم کنید و لینک فروشگاه را به مطالبتون بزنید!(این راحت ترین راهه)

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...