رفتن به مطلب
mk21

مشکل های پی در پی با AceSef

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من مدتی میشه که از acesef که تو جومینا منتشر شده برای سدوی سایتم استفاده میکنم و خدا رو شکر سئوی سایتم عالی شده

اما بعد از مدتی با چندین مشکل عجیب روبرو شدم که تا الان راهی براش پیدا کنم و از دوستان جومینایی تقاضای کمک فوری دارم

اول اینکه ناوبری صفحات سایتم درست کار نمیکنه و چند تا از صفحات رو با یک لینک نشون میده

انتهای صفحه رو مشاهده کنید

دوم اینکه بعد از مدتی کی تو رو نصب کردم و ثبت نام پیشفرض جوملا رو کردم کی 2 که به هیچ وجه کاربر نمیتونست عضو بشه و به ناچار از ثبت نام خود جوملا استفاده کردم

سوم اینکه وقتی میهواستم از داخل خود سایت مطلبی از مطالب کی 2 رو ویرایش کنم بعد از اعمال تغییرات ذخیره نمیشد و به صفحه نخست میرفت

چهارم اینکه به تازگی از کی 2 استور میخوام استفاده کنم که کلا در هنگام پرداخت های وارد نمیشه و لینک ها رو درست باز نمیکنه

این رو هم بگم که از آخرین نسخه acesef که از خود سایت اصلی دانلود کردم و نصب کردم و بازم درست نشد و همچنین اینکه تنها با غیر فعال سازی پلاگین موجود acesef تمامی مشکلات بالا حل میشود حال اینکه نمیتونم از این پلاگین صرفه نظر کنم

دوستان لطفا تجربیات خودتون و در اختیارم بگذارید

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دوستان و اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...