رفتن به مطلب
hazhirdesign

مشکل در افزونه ویرچوارمارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید در سایت

hazhirdesign.ir

1. با مشکل روبروی هستم که قیمت کالا 300000 ریال می باشد ولی وقتی به درگاه بانک پاسارگاد منتقل می شود  مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ربال نمایش داده میشود . کجا رو باید تنظیم کنم همان مبلغ اصلی منتقل شود ؟

2. مشکل دوم در صحفه اصلی سایت یه بخشی داره تحت عنوان این که محصولات ویژه و 10 محصولات برتر و آخرین محصولات ولی 6 تا محصول بیشتر نمایش داده نمی شود با وجود اینکه در دربخش محصولات 15 محصول هم ویژه شده است در صورت امکان هر 2 گذینه را رانمایی فرمائید . با تشکر

post-26531-0-59431400-1422661871_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید در سایت

hazhirdesign.ir

1. با مشکل روبروی هستم که قیمت کالا 300000 ریال می باشد ولی وقتی به درگاه بانک پاسارگاد منتقل می شود  مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ربال نمایش داده میشود . کجا رو باید تنظیم کنم همان مبلغ اصلی منتقل شود ؟

2. مشکل دوم در صحفه اصلی سایت یه بخشی داره تحت عنوان این که محصولات ویژه و 10 محصولات برتر و آخرین محصولات ولی 6 تا محصول بیشتر نمایش داده نمی شود با وجود اینکه در دربخش محصولات 15 محصول هم ویژه شده است در صورت امکان هر 2 گذینه را رانمایی فرمائید . با تشکر

باسلام

دوست عزیز درگاه ها هرکدوم به یک روش عمل میکنند

یعنی یک سری با ریال و یک سری با تومان

شما باید مقدار قیمت محصولات خودتون رو به تومان درج کنید که بعد از انتقال به درگاه بانک واضافه شدن صفر به آن مشکلی براتون پیش نیاد

یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...