رفتن به مطلب
4hamidreza123

نصب یک ماژول 2بار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام یک ماژول رو دقیقا 2 بار نصب کنم چطور این کار ممکن است

تو xml اسمش رو تغییر دادم نشد ، اسم فولدر با تمامی جاهایی که اون اسم بود رو هم عوض کردم ، ایندفعه ارورش این بود که از یک کلاس 2بار داری استفاده میکنی .کسی راهی میدونه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من میخوام یک ماژول رو دقیقا 2 بار نصب کنم چطور این کار ممکن است

تو xml اسمش رو تغییر دادم نشد ، اسم فولدر با تمامی جاهایی که اون اسم بود رو هم عوض کردم ، ایندفعه ارورش این بود که از یک کلاس 2بار داری استفاده میکنی .کسی راهی میدونه؟

باسلام

به جومینا خوش آمدید

منظورتون از این کار دقیقا چی هستش??

میخواد این ماژول رو چند بار استفاده کنید ?? با محتویات متفاوت??

اگر قصد این کار رو دارید در منوی مدیریت افزونه ها ، گزینه جدید رو بزنید ، بعد نوع رو از همین ماژول موردنظر انتخاب کنید

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

به جومینا خوش آمدید

منظورتون از این کار دقیقا چی هستش??

میخواد این ماژول رو چند بار استفاده کنید ?? با محتویات متفاوت??

اگر قصد این کار رو دارید در منوی مدیریت افزونه ها ، گزینه جدید رو بزنید ، بعد نوع رو از همین ماژول موردنظر انتخاب کنید

یاعلی

نه من میخوام 2 بار نصب کنم. ماژول فارسی شده رو یک بار برای فارسی نصب کردم(راست چین)، الان میخوام همون رو برای انگلیسی استفاده بکنم که چپ به راست هست

لینک به ارسال

نه من میخوام 2 بار نصب کنم. ماژول فارسی شده رو یک بار برای فارسی نصب کردم(راست چین)، الان میخوام همون رو برای انگلیسی استفاده بکنم که چپ به راست هست

باسلام

دوست عزیز اگر ماژول شما دو زبان رو ساپورت میکنه دلیلی برای این کار وجود نداره

باساختن ماژول باعنوان انگلیسی کفایت میکنه

یاعلی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

باید نام فایل ها و همین طور نام class  ها درون module  را هم هم نام ماژول تازه کنید.

در این اموزش من روش افزودن فیلد ثبت نام رو به ثبت نام پیش فرض جوملا آموزش دادم. برای این کار از یکی از پلاگین ها پیشفرض جوملا یک کپی گرفتم. روش کار در ماژل هم به همین گونه است .

http://forum.joomina.ir/topic/25525-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85/

ولی به شما بگویم برای دو زبانه کردن ماژول شاید نیازی به کپی کردن نباشد.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز اگر ماژول شما دو زبان رو ساپورت میکنه دلیلی برای این کار وجود نداره

باساختن ماژول باعنوان انگلیسی کفایت میکنه

یاعلی

نه خوب من ماژول فارسی شده رو دانلود کردم یک مالتی تب هست که تب هاش از راست به چپه. من می خوام برای زبان انگلیسی ماژول اصلی رو نصب کنم که چپ به راسته همین.از همون ماژول اگه استفاده کنم که جهتشو چه کنم

لینک به ارسال

نه خوب من ماژول فارسی شده رو دانلود کردم یک مالتی تب هست که تب هاش از راست به چپه. من می خوام برای زبان انگلیسی ماژول اصلی رو نصب کنم که چپ به راسته همین.از همون ماژول اگه استفاده کنم که جهتشو چه کنم

باسلام

دوست عزیز اگر ماژولی بدرستی فارسی سازی بشه اصولا فایل های css رو به صورت جداگانه مینویسند و با تغییر زبان درست عمل میکنه

مگر اینکه همون فایل های اصلی رو ویرایش کرده باشند که دو تا راه دارید

یا با استفاده از دوتا ماژولی که دارید خودتون یک ماژول دوزبانه اصولی بسازید!!

یا اینکه به همون روشی که جناب تیرداد عزیز راهنمایی کردند عمل کنید!!

یاعلی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست گرامی شما می توانید CSS ها ماژول را دریکی از فایل های CSS قالب Overwrite  کنید ;) .

یکی از نقاط قوت جوملا اینجاست

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...