رفتن به مطلب
parisa.z

پلاگین Simple Image Gallery Pro برای کی 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

پلاگین Simple Image Gallery Pro رو کسی داره.من هر جا گشتم پولی بود!!!

من دارم، چون احتمال میدم قوانین انجمن اجازه نده اینجا بزارم، ایمیلتون بدید براتون ایمیل کنم. البته این پلاگین را علاوه بر k2 در همه جای جوملا مثل ماژول HTML سفارشی و مطالب خود جوملا میتوانید استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دارم، چون احتمال میدم قوانین انجمن اجازه نده اینجا بزارم، ایمیلتون بدید براتون ایمیل کنم. البته این پلاگین را علاوه بر k2 در همه جای جوملا مثل ماژول HTML سفارشی و مطالب خود جوملا میتوانید استفاده کنید.

من قصد استفاده از این افزونه برای ساخت گالری تصاویر برای یک سایت خبری رو دارم. پیش از این از فوکاگالری استفاده می کردم مشکلاتی داشت. این افزونه به دلیل اینکه تمام افزونه های مرتبط با مطالب جوملا براش کاربرد داره و می تونه تگ یک پارچه با مطالب داشته باشه و همچنین قابلیت چند مجموعه ای داره (مثلا عکس خبری علاوه بر بخش گالری در بخش اخبار مربوطه هم باشه) به نظرم کاربردی هست.

ممنون میشم دوستانی که با این افزونه کار کردند تجربیاتشون رو در اختیارم بزارند

لینک به ارسال

بعد از بارگذاری عکس و فشردن دکمه ذخیره با پیغام نوع نامشخص آرشیو خطا در بارگذاری گالری. بایگانی استخراج نمی شود. روبه رو میشم.باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

بعد از بارگذاری عکس و فشردن دکمه ذخیره با پیغام نوع نامشخص آرشیو خطا در بارگذاری گالری. بایگانی استخراج نمی شود. روبه رو میشم.باید چیکار کنم؟

باسلام

چه فایلی رو برای گالری معرفی میکنید؟؟؟

یعنی فرمتش چی هست؟؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

چه فایلی رو برای گالری معرفی میکنید؟؟؟

یعنی فرمتش چی هست؟؟؟

یاعلی

عکس با فرمت jp

لینک به ارسال

عکس با فرمت jp

باسلام

اگر مشکلی نداره دسترسی بدین تا چک بشه

یاعلی

لینک به ارسال

پس از نصب پلاگین به قسمت مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین SimpleImageGallery را فعال نمایید سپس وارد پلاگین شده و تنظیمات دلخواه را انجام دهید در قسمت تنظیمات بحشی وجود دارد که شما میتوانید در آن بخش پوشه اصلی تصاویر را در جوملامشخص نماییدبه عنوان مثال پوشه پیش فرض تصاویر در جوملا 2.5 images میباشد که مراجعه به قسمت مدیریا رسانه ها میتوانید ان را مشاهده نمایید 

حال تصاویر دلخواه خود را در یک پوشه درون پوشه پیش فرض جوملا بارگذاری نمایید به عنوان مثال من یک پوشه درون پوشه images میسازم به نام gallery بدین ترتیب اگر بخواهم تصاویر موجود در پوشه گالری را در یک مطلب فراخوانی نمایم کافی است آن مطلب را باز نمایم و دکمه html واقع در ویرایشگر را کلیک کنم سپس کد زیر را وارد و دوباره دکمه html را بزنم 

{gallery}gallery{/gallery}

حال فرض کنید پوشه دیگری به نام mypict در پوشه images ایجاد نموده ام و تصاویری را درون ان ریخته ام کد ان نیز به صورت زیر خواهد شد

{gallery}mypict{/gallery}

همچنین از پوشه های تو در تو نیز میتوانید استفاده کنید به عنوان متال اگر پوشه mypict دارای یک زیر پوشه به نام yourpict باشد کد آن به صورت زیر میشود

{gallery}mypict/yourpict{/gallery}

به همین سادگی شما میتوانید در مطالب خود گالری تصاویر ایجاد نمایید

لینک به ارسال

سلام

لطف میکنید و برای من هم ارسال کنید، البته اگر برای جوملا 3.3 هست

somayehmahjob@gmail.com

لینک به ارسال

باسلام

همین جمله رو در نت سرچ کنید 

simple image gallery pro for joomla3

نتایج رو بررسی کنید

یاعلی

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, nasimb گفت:

میشه زحمت بکشید برای منم ایمیل کنید.ممنون میشم

nasim19862003@gmail.com

درود

نسخه پرو این افزونه پولی هست و باید خریداری بشه! استفاده از نسخه های نال هم پیشنهاد نمیشه.

نسخه رایگان: https://extensions.joomla.org/extension/simple-image-gallery

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...