رفتن به مطلب
ali2535

کار نکردن کامپوننت نظردهی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخام قابلیت نظردهی رو روی مطالبم در سایت داشته باشم

کامپوننت کومنتو در ابتدا بر روی سایت قرار داشت و کار هم میکرد منتها از دیشب این کامپوننت غیرفعال شده بود و کار نمیکنه

اومدمو حذفش کردم دوباره نصب کردم بازم نشد غیرفعالهخ

jcomments رو نصب کردم اونم درست کار نمیکنه . الان یک روزه تمامه درگیرشم نمیدونم چرا اینجوری شده. خیلیم مهمه برام

یک سوال دیگه هم داشتم امکانش نیست اینجا که بعضی مطالب قدیمی رو که گذاشتیم حذفش کنیم ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور از این که کار نمیکنه یعنی ارور میده یا ؟؟

در مورد سوال دومتون : توسط خود کاربر امکان پذیر نیست ولی توسط مدیران میشه . اگر دلیلی خاص برای این کارتون داشته باشید میتونید با یکی از مدیران در جریان گذاشته و مطالب قبلی رو پاک کنند.

لینک به ارسال

ارور نه نمیده

اصلا عکس العملی نشون نمیده

ببینید مثلا نظر رو مینویسیم بعد دکمه ثبت رو که میزنیم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده.

در صورتی که تا دیشب نظر رو مینوشتی مشکلی نداشت و در لیست نظرات نشون داده میشد.

یعنی میشه پلاگینی چیزی داشته پاک شده ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سوال : کامپوننت k2 خودش نظردهی دارد ؟؟؟؟

من گمونم این مانع میشه که کامپوننت jcomment راه بیفتد و نشان داده شود

میدونید من فکر کنم اصلا کامپوننت jcomment رو برای من فعال نمیکنه

نصبش کردم و همه چی درسته منتها وقتی پایین مطالب میریم برا نظردهی یه کامپوننت دیگه غیر اینا فعاله

چون من الان هم komento و هم jcomment رو غیر فعال کردم منتها باز که میرم میبینم فرم نظردهی وجود داره و هیچکدوم ازون دوتا نیستش

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان

من میخام کامپوننت نظردهی جی کامنت یا کومنتو رو نصب کنم ولی وقتی نصب میشه و فعال میشه در پایین مطالب که باید فرم نظردهی باشه هیچ اثری از فرمه نیست

عوضش یک فرم دیگست که ربطی به این دوتا کامپوننت نداره

چیکار کنم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

من میخام کامپوننت نظردهی جی کامنت یا کومنتو رو نصب کنم ولی وقتی نصب میشه و فعال میشه در پایین مطالب که باید فرم نظردهی باشه هیچ اثری از فرمه نیست

عوضش یک فرم دیگست که ربطی به این دوتا کامپوننت نداره

چیکار کنم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام اگر k2رو نصب دارید با کامنت گذاری k2 جی کامنت مغایرت داره!یعنی تا یکی فعال باشه دیگری کار نمیکنه!کامنت k2 را غیرفعال کنید بنظرم حل بشه!

موفق و پیروز باشید!

لینک به ارسال

با سلام اگر k2رو نصب دارید با کامنت گذاری k2 جی کامنت مغایرت داره!یعنی تا یکی فعال باشه دیگری کار نمیکنه!کامنت k2 را غیرفعال کنید بنظرم حل بشه!

موفق و پیروز باشید!

وقتی کامنت k2 رو غیرفعال میکنم اصلا دیگه هیچکدوم از کامنتا فعال نمیشن . کلا کامنت گذاری غیرفعال میشه

لینک به ارسال

وقتی کامنت k2 رو غیرفعال میکنم اصلا دیگه هیچکدوم از کامنتا فعال نمیشن . کلا کامنت گذاری غیرفعال میشه

با حوصله در قسمت مدیریت افزونه ها اقدام کنید !!

ممکنه k2 در چند صفحه جلوتر هم باشه!!

احتمالا یک مورد هنوز فعال هستش که هیچ کدوم بالا نمیاد!!

من مشکل مشابه شما رو داشتم!بیخیال k2شدم و مطالب با جی کامنت رو برای سایتم استفاده کردم!

درنتیجه اگر دیدید بازم جواب نداد k2 را با کل ماژول هایش غیر فعال کنید احتمالا درست میشه!!

{{شرمنده اطلاعات فنی من پایینه همه از تجربه های شخصی م هستش}}

لینک به ارسال

لینک سایتتون بدید بررسی بشه

سلام ممنون از همه دوستان ببخشید در تاخیر در جواب

نبودم چند روزی نشد جواب بدم

ممنون از کمک همه

درست شد بالاخره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...