رفتن به مطلب
kalhori

عدم نصب سایت در هاست

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای نصب سایت در هاست ارور زیر را نمایش میدهد

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/kalhori/public_html/k/defines.php) is not within the allowed path(s): (/home/p1331/public_html:/tmp) in /home/kalhori/public_html/k/index.php on line 12

Warning: require_once() [function.require-once]: open_basedir restriction in effect. File(/home/kalhori/public_html/k/includes/defines.php) is not within the allowed path(s): (/home/p1331/public_html:/tmp) in /home/kalhori/public_html/k/index.php on line 18

Warning: require_once(/home/kalhori/public_html/k/includes/defines.php) [function.require-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/kalhori/public_html/k/index.php on line 18

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/kalhori/public_html/k/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/kalhori/public_html/k/index.php on line 18

لطفا بفرمایید مشکل از کجا ممکن است باشد آدرس سایت 1331.ir میباشد

با تشکر کلهری

ویرایش شده توسط kalhori

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

هاستتون رو از کجا تهیه کردید؟؟

منظورم اینه که رایگان هست یا نه از جایی خریداری کردید؟؟

آیا دارید سایت رو منتقل میکنید؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

هاستتون رو از کجا تهیه کردید؟؟

منظورم اینه که رایگان هست یا نه از جایی خریداری کردید؟؟

آیا دارید سایت رو منتقل میکنید؟؟

یاعلی

با سلام مجدد

هاست پولی است رایگان نیست اما در مورد سوال دوم هم بله هم خیرچون حدود یک هفته پیش مسئول هاست اعلام کرد که در حال تعویض سرور هستیم بعد آن این مشکل پیش اومد وچون متاسفانه هاست بک آپ هاشو از دست داده بود من از بک آپ خودم استفاده کردم و دوباره سایت را در هاست نصب کردم که این ارور را میدهد قابل ذکر اینکه CMS جدید از جومینا را هم که روی هاست نصب میکنم باز همین ارور را میدهد K.1331.ir با تشکر از شما

لینک به ارسال

با سلام مجدد

هاست پولی است رایگان نیست اما در مورد سوال دوم هم بله هم خیرچون حدود یک هفته پیش مسئول هاست اعلام کرد که در حال تعویض سرور هستیم بعد آن این مشکل پیش اومد وچون متاسفانه هاست بک آپ هاشو از دست داده بود من از بک آپ خودم استفاده کردم و دوباره سایت را در هاست نصب کردم که این ارور را میدهد قابل ذکر اینکه CMS جدید از جومینا را هم که روی هاست نصب میکنم باز همین ارور را میدهد K.1331.ir با تشکر از شما

باسلام

توی فایل configuration مسیر دو پوشه temp , log رو نسبت به آدرس هاست جدیدتون عوض کنید

جواب رو بگید

یاعلی

لینک به ارسال

و اینکه صد در صد یک سری از توابع وایل ها در سرور جدیدتون موجود نیست

با مسئول سرورتون هم چک کنید

یاعلی

لینک به ارسال

و اینکه صد در صد یک سری از توابع وایل ها در سرور جدیدتون موجود نیست

با مسئول سرورتون هم چک کنید

یاعلی

با سلام

home/kalhori/public_html/logs

home/kalhori/public_html/tmp

که درست است

واما سئوال دوم غیر از این دومین هشت دومین دیکه روی هاست دارم که هیچ مشکلی ندارد ولی با همه اینها از مدیر هاست جواب خواستم ولی هنوز جوابی نداده

لینک به ارسال

با سلام

home/kalhori/public_html/logs

home/kalhori/public_html/tmp

که درست است

واما سئوال دوم غیر از این دومین هشت دومین دیکه روی هاست دارم که هیچ مشکلی ندارد ولی با همه اینها از مدیر هاست جواب خواستم ولی هنوز جوابی نداده

باسلام

دوست عزیز شما الان در ساب دومین هستید

از مسیر پوشه تمپ مطمعن هستید???

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز شما الان در ساب دومین هستید

از مسیر پوشه تمپ مطمعن هستید???

یاعلی

با سلام مجدد

با سپاس از پیگیریهایتان مسیر پوشه تمپ درست است با اجازه شما از بک آپ قدیمی تر استفاده و نصب کردم مشکل نصب حل شد فقط تغییراتی که جدیدن داده شده بود را مجددا اعمال میکنم که کمی سخت ولی شدنی است به هر حال متشکرم

لینک به ارسال

با سلام مجدد

با سپاس از پیگیریهایتان مسیر پوشه تمپ درست است با اجازه شما از بک آپ قدیمی تر استفاده و نصب کردم مشکل نصب حل شد فقط تغییراتی که جدیدن داده شده بود را مجددا اعمال میکنم که کمی سخت ولی شدنی است به هر حال متشکرم

باسلام

اگر افزونه جدیدی روی آن نصب نشده ، میتونید از دیتابیس جدیدترتون استفاده کنید

شاید جواب گرفتید

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...