رفتن به مطلب
masterkey

کمک برای کار با Ja Framework Plugin

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان جومینایی

دوستان من Ja Framework Plugin رو دانلود و نصب کردم .

سوالم اینه که این پلاگین کاملا رایگان هستش؟ یا بعد از مدتی از کار می افته . چون خیلی ازش خوشم اومد.چون پلاگینو از جوم آرت دانلود کردم . اونجام مثل اینکه یه سری قالب هایی دارن که مثلا دو سه ماه کار میکنن بعدش باید خریدشون (اینجوری که یکم از انگلیسیاش فهمیدم) میترسم که این پلاگین هم مثل اونا باشه و سایتم از کار بیوفته

سوال دیگه هم اینکه که اگه بخوام مطالب رو بصورت چند ستونه نشون بدم باید چیکار کنم؟

یه سری مقالات خوندم در مورد تنظیم تعداد ستون ها توی بخش مدیریت جوملا . بر اساس اونا انجام دادم ، حتی وقتی که از قالب های پیش فرض جوملا 3 استفاده میکردم هم نتونستم مطالبم رو کنار هم قرار بدم . قطعا باید برای قالب های پیش فرض جوملا یه همچین امکانی میسر باشه دیگه !؟

یکی از این دو تا سوالمم جواب بدین یه دنیا ممنون میشم چون خیلی به جوابش نیاز دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

لطفا طبق قوانین ، در هر تاپیک فقط یک سوال مطرح کنید

در هر صورت ، در مورد سوال اولتون ، بله پلاگین رایگانه و شما میتونید هر زمان آخرین نسخه اش را از سایت سازنده دانلود و استفاده کنید

در مورد ستون بندی هم ، این بستگی به تعداد مطالبتون و تنظیماتیکه در منوی مربوطه لحاظ کردید داره . البته قبلا راجع به نحوه تنظیماتش بحث شده و راه حل نیز ارائه شده است . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...