رفتن به مطلب
iranmotori

سوالی در باره پایان پشتیبانی از جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه اساتید

اساتید گرامی با توجه به نقل مکان به جوملا 3 تکلیف افزونه ها داخلی سایت که فقظ از جوملا 2.5 پشتیبانی می کنند چگونه می باشد

متشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه اساتید

اساتید گرامی با توجه به نقل مکان به جوملا 3 تکلیف افزونه ها داخلی سایت که فقظ از جوملا 2.5 پشتیبانی می کنند چگونه می باشد

متشکر

بعضی از افزونه ها برای جوملا 2.5 و 3 هستند که مشکلی پیش نمی آورند.مابقی افزونه ها باید بروزرسانی شوند.

لینک به ارسال

بعضی از افزونه ها برای جوملا 2.5 و 3 هستند که مشکلی پیش نمی آورند.مابقی افزونه ها باید بروزرسانی شوند.

بنده مثلا الان رفتم روی 3 خوب خیلی ماژوول و کامپونت و پلاگین دونه به دونه باید به روز رسانی کنم

حال به روز رسانی کامپونت ها که دارای دیتابیس مهم و دارای اطلاعات هستند چگونه می باشد؟

خیلی ذهنم مشغول کرده

لینک به ارسال

بنده مثلا الان رفتم روی 3 خوب خیلی ماژوول و کامپونت و پلاگین دونه به دونه باید به روز رسانی کنم

حال به روز رسانی کامپونت ها که دارای دیتابیس مهم و دارای اطلاعات هستند چگونه می باشد؟

خیلی ذهنم مشغول کرده

منظور شما یکسری از کامپوننت ها هستند مثل rs form که دیتابیس دارن.

باید بگم که به روز رسانی کامپوننت فقط باعث میشه اطلاعات عملیاتی و ظاهری کامپوننت تغییر پیدا کنه به بانک اطلاعاتی کاری نداره دوست عزیز

لینک به ارسال

با سلام

بهترین و مطمئن ترین حالت اینه که ابتدا از سایتتون بک آپ بگیرید ( این مورد رو فوق العاده جدی بگیرید! ) و سپس در لوکال تو یک جوملای جدید به بررسی ساختار دیتابیس افزونه در هر دو نسخه اقدام و سپس بروزرسانی نمایید

اگر مشکلی نبود میتونید سایت رو بروزرسانی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...