رفتن به مطلب
mobtadi

میزان آپلود در سیستم فروش فایل جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من در سایتم از "سیستم فروش فایل جوملا" استفاده میکنم:

http://forum.joomina.ir/topic/21867-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%85%D8%AA%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D9%BE/

اما دوستان بهتر میدونند که میزان آپلود نهایت تا 20 مگابایت محدودیت داره و بیشتر از اون از طریق سایت نمیشه فایلی برای ایجاد یک کالای جدید در "لیست کالا" افزونه آپلود کرد برای همین من با مشاوره گرفتن از میزبانی هاستم متوجه شدم که میشه از طریق کنترل پنل خود  "سایت"  به میزان حجم دلخواه فایل آپلود کرد. حالا مشکلی که من دارم اینه که چطور بتونم اون فایل رو در همون جایی که دلم میخواد آپلود کنم.در واقع منظورم اینه که من بتونم از طریق آپلود کردن در سی پنل  "سایت"  یک فایل برای گزینه خرید آپلود کنم.و آیا اصلا این کار شدنی هست؟؟؟
در نهایت چکیده مشکل من اینه: امکان قرار دادن فایل بدون محدودیت حجم برای فروش در "سیستم فروش فایل جوملا".

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

نویسنده افزونه بنده نبودم اما یک مورد را عرض کنم

طرز صحیح اینگونه است که میزان اپلود را باید در تنظیمات قرار داد تا مدیر سایت خود این کار را انجام دهد

در هر صورت این مشکل را در تاپیک مخصوص خود این افزونه در این تالار بپرسید تا اقای انگوتی پاسخ دهند

لینک به ارسال

درود بر شما

نویسنده افزونه بنده نبودم اما یک مورد را عرض کنم

طرز صحیح اینگونه است که میزان اپلود را باید در تنظیمات قرار داد تا مدیر سایت خود این کار را انجام دهد

در هر صورت این مشکل را در تاپیک مخصوص خود این افزونه در این تالار بپرسید تا اقای انگوتی پاسخ دهند

ممنون از شما دوست عزیز. من هم با شما هم نظر هستم و فکر میکنم این یکی از مشکلات این افزونه خوبه. ولی من خودم یه راه حل پیدا کردم و اینجا مطرحش میکنم شاید خیلی حرفه ایی نباشه و خیلی از دوستان بدونن ولی برای اونهایی میگم که شاید به این مشکل برخورد کنن.

اول یه کالای جدید میسازیم با یه فایل موقت ترجیحا کم حجم و بعد میریم از طریق سی پنل او فایل رو پیدا میکنیم و دلیتش میکنیم و بعد یه فایل با حجم دلخواه با همون حجم از طریق سی پنیل آپلود میکنیم.به این ترتیب این فایل جدید با حجم زیاد و دلخواه جایگزین اون فایل قبلی موقت میشه چون هم اسم هستن.

موفق باشید. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...