رفتن به مطلب
mortaza_max

ماژول لاگین کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

بنده دنبال ماژولی هستم که با کامپوننت K2  سازگار باشه. ماژول لاگین خود کامپوننت K2  ظاهر جالبی نداره. دنبال ماژولی هستم که بصورت دکمه باشه که با کلیک بصورت کشویی یا پاپ آپ باز کنه. وقتی از ماژولهای دیگه استفاده میکنم قسمت ارسال مطلب توسط کاربر و نظرات مطالب ارسال شده کاربر نمایش داده نمیشه و فقط با ماژول خودش نمایش داده میشه. اگه ماژولی سراغ دارین معرفی کنین. منکه نتونستم پیدا کنم!!ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

بنده دنبال ماژولی هستم که با کامپوننت K2  سازگار باشه. ماژول لاگین خود کامپوننت K2  ظاهر جالبی نداره. دنبال ماژولی هستم که بصورت دکمه باشه که با کلیک بصورت کشویی یا پاپ آپ باز کنه. وقتی از ماژولهای دیگه استفاده میکنم قسمت ارسال مطلب توسط کاربر و نظرات مطالب ارسال شده کاربر نمایش داده نمیشه و فقط با ماژول خودش نمایش داده میشه. اگه ماژولی سراغ دارین معرفی کنین. منکه نتونستم پیدا کنم!!ممنون

با سلام.

این نیازتون رو برآورده میکنه؟

http://www.rmjoomla.ir/module/bt-login-register-joomla2-5-joomla3

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون بابت معرفی. اما بنده همچین ماژولایی رو امتحان کردم جواب نمیده. وقتی با خود ماژول کی 2 لاگین میشم یه منویی مخصوص کی 2 داره که اونارو میاره که شامل : افزودن مطلب جدید - نظرات مطالب من - صفحه من میباشد. ولی تو این یکی ماژولها همچین نمیشه. میشه همین ماژول لاگین کی 2 رو تو زیر مجموعه منو قرار بدم؟ یعنی یک منو بسازم به نام کاربران و وقتی روش کلیک شد تو زیر مجموعه کشوییش نشون بده. مگا منو هم دارم فقط بلد نیستم!!!

ویرایش شده توسط mortaza_max

لینک به ارسال

درود

تو همین ماژول ورود تو بخش تنظیماتش میتونین تنظیم کنید که بعد ورود به چه ماژولی بره یا اینکه چه صفحه ای.

ولی در کل این آموزش جومینا هم جالبه فکر کنم کارتونو راه بندازه :)

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D9%BE-%D8%A2%D9%BE-%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%86%D9%88-%D9%87%D8%A7.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...