رفتن به مطلب
kevinetm

کلمات کلیدی در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خوام از کلمات کلیدی استفاده کنم تو تنظیمات جوملا کلمات کلیدی وارد کردم ولی وقتی تو گوگل سرچ میکنم اسم سایت من تو لیستش نیست ممنون میشم بگید ایراد کارم کجاست :unsure:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، باید صبر کنید تا روبات های گوگل بیان و به سایت شما سربزنن ،  مطالب سایت شما مقداری طول میکشه تا تو گوگل تور جستجوی دیگر ایندکس بشه ، در موتورهای جستجو سایتتان را هم معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من می خوام از کلمات کلیدی استفاده کنم تو تنظیمات جوملا کلمات کلیدی وارد کردم ولی وقتی تو گوگل سرچ میکنم اسم سایت من تو لیستش نیست ممنون میشم بگید ایراد کارم کجاست :unsure:

سلام دوست عزيز

براي ديده شدن در گوگل چندين كار بايد انجام بديد

اول : كار با گوگل وبمتسر رو ياد بگيريد و در موردش توو خود گوگل مقاله سيرچ كنيد و بخونيد

دوم : با افزونه هاي سئو مناسب ترين افزونه ي سئو رو نصب كنيد تا كلمات كليدي ،‌ توضيحات ، آدرس مطالبتون بهينه بشه

سوم : با همون افزونه ي سئو از سايتتون يك نقشه ي سايت تهيه كنيد و در همون گوگل وبمتسر به گوگل معرفي كنيد تا

مطالبتون زودتر در گوگل ثبت بشه

چهارم : در مورد سئو و بهينه سازي سايت مطالعه كنيد و نكاتش رو مو به مو در سايتتون پياده سازي كنيد

پنجم : توليد محتوي مفيد ، منحصر به فرد و كاربردي رو فراموش نكنيد ،‌اين محتوي ها بايد حداقل يك پاراگراف و روزي دو محتوي توليد و منتشر كنيد

با انجام اين عوامل به مرور در گوگل اعتبار كسب مي كنيد و اصطلاحا رنك سايتتون بالا مياد و بهتر و بيشتر در گوگل نمايش داده ميشيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...