رفتن به مطلب
sattarjoo

نشان ندادن عکس در اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

مشکلی که چند ماهه پیش اومده عکس های اسلایدر در گزینه صفحه اصلی و تصویری نشان نمی دهد ولی در بقیه آرشیو نشان می دهد علت این مشکل چیست؟

از برنامه unite revolution slider استفاده می کنم

از اسلایدر های دیگه هم استفاده کردم باز این مشکل پابرجا بوده این سایت هست:

سایت

با تشکر

ویرایش شده توسط sattarjoo

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

احتمالا كتابخانه جي كوئري تداخل پيدا كرده برو تو تنظيمات افزونه ببين اگه تيكي مربوط به جي كوئري داشت، برشدار يا اينكه تنظيمات قالب رو ببين يا افزونه ديگري كه تو صفحه اصلي منتشر شده و از جي كوئري استفاده مي كنه رو پيدا كن و غير فعالش كن درست ميشه

به احتمال زياد تو صفحه اصلي از دو تا افزونه كه يكيش همين اسلايدره هستش داري استفاده مي كني كه هر دوي اونها از جي كوئري دارن استفاده مي كنن و تداخل بينشون پيش اومده. يكي از اونها رو غير فعال بكني درست ميشه و براي ديگري اتفاقي نمي افته.

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

احتمالا كتابخانه جي كوئري تداخل پيدا كرده برو تو تنظيمات افزونه ببين اگه تيكي مربوط به جي كوئري داشت، برشدار يا اينكه تنظيمات قالب رو ببين يا افزونه ديگري كه تو صفحه اصلي منتشر شده و از جي كوئري استفاده مي كنه رو پيدا كن و غير فعالش كن درست ميشه

به احتمال زياد تو صفحه اصلي از دو تا افزونه كه يكيش همين اسلايدره هستش داري استفاده مي كني كه هر دوي اونها از جي كوئري دارن استفاده مي كنن و تداخل بينشون پيش اومده. يكي از اونها رو غير فعال بكني درست ميشه و براي ديگري اتفاقي نمي افته.

موفق باشيد

با سلام وتشکر از پاسخ خوبتان

در خود برنامه اسلایدر جی کوئری داره روی گزینه yes هست آن را روی no گذاشتم دیگه عکسی نگذاشت

برنامه دیگه ای روی صفحه اصلی نصب نیست چندتا برنامه که استفاده نمی شد را پاک کردم حتی اسلایدر دیگری هم که غیرفعالبود را پاک کردم ولی باز مشکل حل نشد آیا راه دیگه ای هم هست بفهمم کدوم از برنامه ها از جیکوئری استفاده می کنند؟ بقیه مثلا ساعت و تقویم از کد html هست

لینک به ارسال

پلاگین plg_system_jqueryeasy رو نصب و فعال کنید ، این افزونه برای رفع تداخل Jquery است ، احتمالا مشکلتان برطرف خواهد شد !

قبل از نصب بکاپ از جوملا فراموش نشود .

لینک به ارسال

پلاگین plg_system_jqueryeasy رو نصب و فعال کنید ، این افزونه برای رفع تداخل Jquery است ، احتمالا مشکلتان برطرف خواهد شد !

قبل از نصب بکاپ از جوملا فراموش نشود .

با تشکر از پاسخ خوبتان

معذرت میخوام پلاگینی که گفتین همین آدرس هست

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/performance/jquery-scripts/18327

وقتی نصب کردم تنظیمات خاصی هم داره؟

با تشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ،  مشکل شما پس از نصب و فعال کردن پلاگین حل میشه !

اما اگر نشد ، تنظیماتی داخل پلاگین وجود دارد که بر حسب نسخه جی کوئری ، میتونید تیک هاش رو بزارید و سیو کنید

ویرایش شده توسط personable

لینک به ارسال

سلام ،  مشکل شما پس از نصب و فعال کردن پلاگین حل میشه !

اما اگر نشد ، تنظیماتی داخل پلاگین وجود دارد که بر حسب نسخه جی کوئری ، میتونید تیک هاش رو بزارید و سیو کنید

با سلام

با تشکر از پاسخ همه دوستان به خصوص آقای personable

برنامه را فعال کردم ولی باز مشکل پابرجا بود داخل برنامه گزینه basic site options جی کوئری را زدم بعد ذخیره کردم اسلایدر مشکاش حل شد

واقعا سپاسگزارم

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...