رفتن به مطلب
mohsen kian

RSForm

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خوام در RSform ، فرمی طراحی کنم که در آن چند Radio Button وجود داشته باشه که شخص با انتخاب هر دکمه و زدن دکمه محاسبه مقدار امتیازات آن جمع و با توجه به آن پیغامی نمایش داده شود آیا همچین امکانی وجود دارد؟ اگر دارد لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله این امکان وجود داره و نیاز به کدنویسی سفارشی داره، کار سختی نیست تو نت جستجو کنید آموزش هایی در این مورد هست ولی باید کمی برنامه نویسی بلد باشید

لینک به ارسال

سلام

بله این امکان وجود داره و نیاز به کدنویسی سفارشی داره، کار سختی نیست تو نت جستجو کنید آموزش هایی در این مورد هست ولی باید کمی برنامه نویسی بلد باشید

من به زبان های C و VB برنامه نویسی کردم و تا حدودی هم با Html آشنایی دارم. خیلی گشتم ولی آموزش مورد نطرم رو پیدا نکردم

لینک به ارسال

با سلام

می خوام در RSform ، فرمی طراحی کنم که در آن چند Radio Button وجود داشته باشه که شخص با انتخاب هر دکمه و زدن دکمه محاسبه مقدار امتیازات آن جمع و با توجه به آن پیغامی نمایش داده شود آیا همچین امکانی وجود دارد؟ اگر دارد لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز داخل اینترنت جستجو کنید ساخت فرم محاسبه قیمت با rsform براتون میاره

لینک به ارسال

دوست عزیز داخل اینترنت جستجو کنید ساخت فرم محاسبه قیمت با rsform براتون میاره

دوست عزیز اگر لینک دارید لطف کنید ارائه بدید هر چی می گردم کمتر پیدا می کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...