رفتن به مطلب
khodadad

نمایش بعضی از ماژول ها فقط هنگام اتصال به اینترنت

پست های پیشنهاد شده

سلام

1. من هنوز سایتم را به روی هاست نبرده ام ولی نمی دانم چرا فقط موقعی که به اینترنت وصل هستم تمام ماژول هام رو کامل نشان می دهد ولی به محض اینکه ترافیک اینترنتم تمام می شود بعضی از ماژول هام غیرفعال می شوند مثلاً سبد خرید، دکمه های لاگین ، ماژول های مرتبط با محصولاتم، جدیدترین محصولاتم و...

من باید این پروژه را به استاد ارائه  دهم و هنگام ارائه پروژه نیز به اینترنت دسترسی ندارم، باید چه کار کنم؟؟؟؟

2. می خواهم سایتم را ببرم روی هاست، و از هاست رایگان استفاده کنم اگر امکانش هست یک سایت معتبر به من معرفی نمایید.

لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید سوال اول من را نیز پاسخ دهید ممنون

1. من هنوز سایتم را به روی هاست نبرده ام ولی نمی دانم چرا فقط موقعی که به اینترنت وصل هستم تمام ماژول هام رو کامل نشان می دهد ولی به محض اینکه ترافیک اینترنتم تمام می شود بعضی از ماژول هام غیرفعال می شوند مثلاً سبد خرید، دکمه های لاگین ، ماژول های مرتبط با محصولاتم، جدیدترین محصولاتم و...

من باید این پروژه را به استاد ارائه  دهم و هنگام ارائه پروژه نیز به اینترنت دسترسی ندارم، باید چه کار کنم؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

سوال جدید در تاپیک جدید!

به این دلیله که اون ماژول هایی که از کار میفتن حتما برای کارکردنشون نیاز هست فایل هایی رو از روی اینترنت بارگذاری کنن، که اکثرا فایل های جاوا هستن.

موضوع بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...