رفتن به مطلب
TARLI

عدم نمایش عنوان در یک مطلب خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من توی جوملا 3 میخوام که یه مطلب خاص عنوان نداشته باشه ولی وقتی از توی تنظیمات همون مطلب این کار رو انجام میدم هیچ تغییری نمی کنه

آیا باید کار خاص دیگه ای انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

از توی تنظیمات منوی که تخصیص به آن مطالب داده اید ، این عملکرد را انجام دهید

حتما به نتیجه می رسید

لینک به ارسال

وقت بخیر

از توی تنظیمات منوی که تخصیص به آن مطالب داده اید ، این عملکرد را انجام دهید

حتما به نتیجه می رسید

سلام و ممنون از وقت گذاشتنتون

اما این مطلب من متعلق به منوی خاصی نیست فقط ویژه اش کردم  که توی صفحه اصلی نمایش داده بشه

البته اگه به منویی هم اختصاص داشته باشه و این تنظیمات رو از منو انجام بدم برای تمام مطالب اون منو این تغییر حاصل میشه ولی من میخوام فقط روی یک مطلب خاص این تنظیم اعمال بشه

در این صورت باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

نمایش عنوان رو روی خیر میذارید و دوباره نمایش میده؟ اگر بله با قالب دیگه ای هم تست کنید

لینک به ارسال

سلام

نمایش عنوان رو روی خیر میذارید و دوباره نمایش میده؟ اگر بله با قالب دیگه ای هم تست کنید

سلام

آره میزارم روی خیر دوباره نمایش میده

تست میکنم دوباره اطلاع میدم

ممنون

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

به طور موقت گذاشتم روی قالب

beez3

و دوباره امتحان کردم ولی بازم نشد

اگر از توی تنظیمات مجموعه یا منو این کار رو انجام بدم درست میشه ولی روی یک مطلب خاص نشد

به نظرتون چکار کنم؟

لینک به ارسال

اما این مطلب من متعلق به منوی خاصی نیست فقط ویژه اش کردم  که توی صفحه اصلی نمایش داده بشه

با سلام

دوست عزیز مگه صفحه اصلی خودش یک منو نیست ؟

مطلبی رو که جناب رسولی گفتند کاملا درسته ولی من کمی بیشتر توضیح میدم

چه یک مطلب و چه مطالب بیشتری رو بخواهید با شکلی متفاوت نمایش بدید تو سه مورد فقط تنظیمات داره و بیشتر از اینم نیست ، خیالتون راحت

1 - اولین و بالاترین اولویت تو قسمت تنظیمات منویی هست که مطلب در اون منو فراخوانی میشه . برید منوی صفحه اصلیتون رو ویرایش کنید و در تب گزینه های مطلب ، اولین گزینه که نمایش عنوان هست رو روی استفاده از تنظیمات مطلب تنظیم کنید . این مورد برای اینه که نمیخواهید روی همه مطالب تاثیر بزارید

2 - اولویت دوم تنظیماتیه که هر مطلب برای خودش داره و کافیه مطلب موردنظرتون رو ویرایش کنید و در تب گزینه های مطلب که اولین گزینه اون نمایش عنوان هست رو روی مخفی قرار بدید چون همین بود دیگه مدنظرتون

تا همین مورد برای شما کفایت میکنه ولی آخرین اولویت هم در قسمت زیر است :

3 - بالای مدیریت مطالب دکمه تنظیمات رو میزنید و در سربرگ مقالات میتونید تعیین کنید که نمایش عنوان مخفی باشه یا نشون داده بشه . این قسمت همون قسمت تنظیمات سراسری هست که اگر باقی مطالب روی استفاده از تنظیمات سراسری تنظیم بشن از این قسمت کانفیگ میشن

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

ممنونم از راهنماییتون

از توی همون منوها تنظیم شد

از جناب رسولی هم متشکرم و شرمنده که منظورشون رو نفهمیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...