رفتن به مطلب
mahdi1001

قالب سایت بالا نمی یاد

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

آقا من امروز برا این که سایت رو یکم تغیر بدم سایت را بستم الان که سایت را باز کردم وقتی وارد میشم به سایتم این پیام را میده

Please config select layout in Administrator >> Template Manager >> Your_Template >> Tab:Layout >> Field:layout

به layout رفتم و تمام مقادیر را امتحان کردم ولی باز هم خطا میگیره.

لطفا کمک کنید.

ممنون

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
برای عنوان تاپیک از عبارات ممنوعه استفاده نکنید ! / عنوان تاپیک اصلاح شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

چه تغییراتی انجام دادید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

اسلاید شوی قالب را عوض کردم و چند تا ماژول نصب کردم و چند تا ماژول های خود قالب که قبلا غیر فعال بود رو فعال کردم.همین

خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

با سلام

تغییراتی رو که دادید یکی یکی به حالت قبل برگردونید ، ببینید مشخص میشه اشکال از کدوم بوده یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

تغییراتی رو که دادید یکی یکی به حالت قبل برگردونید ، ببینید مشخص میشه اشکال از کدوم بوده یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

اقا انجام دادم حل نشد

ببینید خیلی جالبه من وقتی با admin وارد سایت غیرفعال میشم سایت را می یاره ولی چرا وقتی که سایت را فعال میکنم با هر مرورگری که میرم اون پیغام بالا را میده

من به اون مسیر رفتم و تمام حالاتش را امتحان کردم اما بازم ارور میده البته یه ارور دیگه structure or name of file: left-main-right.xml.xml is not exactly

مشکل از چییه؟

لطفا کمک کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت اساتید

آقا قالب سایت با فایرفاکس بدورستی نشان داده میشه ولی با بقیه مرورگر ها اون ارور را میده.

خواهشا کمک کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...