رفتن به مطلب
nava

مشکل با افزونه سئو جوملا - AceSef فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من افزونه سئو جوملا رو نصب کرده ام ولی وقتی که فعالش می کنم با مشکلی روبرو میشم که هنوز نتونستم درستش کنم.

در سایتم دو تا مجموعه دارم بنام 

١. اخبار ایران

٢. اخبار خارجی

و برای هر کدام از آنها بصورت جداگانه یک زیر مجموعه دارم بنام سیاسی

حالا وقتی که در منوهای بالای سایت برای هر کدام از مجموعه های ١ و ٢ منوی درست می

کنم  و برای آنها منوی زیر مجموعه رو که میشود سیاسی انتخاب میکنم هر کاری می کنم مطالب به شیوەای که باید باشه ردیف نمیشن، وقتی روی مطالب سیاسی در بخش اخبار خارجی و اخبار ایران کلیک می کنم در هر دو بخش یا اخبار سیاسی خارجی رو نشون میدە یا بر عکش میشه. جوری نیست که اخبار سیاسی خارجی زیر منوی آن و اخبار سیاسی ایران زیر آن مجموعه باشد

در واقع هردوی آنها یک مجموعه رو نشون میدن، ولی وقتی که این افزونه رو غیر فعال می کنم همه انها درست کار می کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من افزونه سئو جوملا رو نصب کرده ام ولی وقتی که فعالش می کنم با مشکلی روبرو میشم که هنوز نتونستم درستش کنم.

در سایتم دو تا مجموعه دارم بنام 

١. اخبار ایران

٢. اخبار خارجی

و برای هر کدام از آنها بصورت جداگانه یک زیر مجموعه دارم بنام سیاسی

حالا وقتی که در منوهای بالای سایت برای هر کدام از مجموعه های ١ و ٢ منوی درست می

کنم  و برای آنها منوی زیر مجموعه رو که میشود سیاسی انتخاب میکنم هر کاری می کنم مطالب به شیوەای که باید باشه ردیف نمیشن، وقتی روی مطالب سیاسی در بخش اخبار خارجی و اخبار ایران کلیک می کنم در هر دو بخش یا اخبار سیاسی خارجی رو نشون میدە یا بر عکش میشه. جوری نیست که اخبار سیاسی خارجی زیر منوی آن و اخبار سیاسی ایران زیر آن مجموعه باشد

در واقع هردوی آنها یک مجموعه رو نشون میدن، ولی وقتی که این افزونه رو غیر فعال می کنم همه انها درست کار می کنند

کسی نیست جواب مارو بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...