رفتن به مطلب
MSH

قالب طبیعت سبز

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ضمن تشکر از دوستانی که آموزش فارسی سازی رو به ما ندادن :D و یک تشکر ویژه از کاربر عزیز shahrokhdesign و آقای تهرانی که در یکی دو مورد من رو راهنمایی کردن

قالب طبیعت سبز رو ایجاد و برای شما آماده کردیم که آمیدواریم مورد قبول دوستان واقع بشه

این اولین قالب جوملایی من هستش اگر کم و کاستی دوستان مشاهده کردن خوشحال میشم عنوان کنند

با تشکر

اسکرین شات

GREEN Nature.jpg

GREEN2.jpg

GREEN.jpg

لینک دانلود

امکان قرار دادن دمو وجود نداشت . دوستان اگر هاستی برای این کار دارند عنوان کنند که بسته نصبی رو براشون ارسال کنم

چندین موردی که در تصاویر اصلاح نشده این بطور کل در قالب رفع شده از جمله تصاویر کوچک روبروی لینک منوی اصلی و عنوان های ستون سمت راست و غیره که فرصت نشد عکس رو ویرایش کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز یک عکس کامل از این قالب درست کن تا کاملا ببینیم این جور که داخل عکس نشون می ده خط ش کمی بده تاهوما نکردی

ولی تا یک عکس کامل ندادی نمی تونم ببینم

و این که دوست عزیز شما داری مشکلات من رو دوباره تکرار می کنی

1. قالب شما مخصوص افراد خاصی می شه و برای عام نیست

2.هدر کاملا بزرگ که بدرد سایت نمی خوره و باید 150 پیکسل باشه

3.شیت صفحه که باید کاملا 995 پیکس باشه که نیست و لی من نظر اینه که شیت باید حدود 1010 باشه که خیلی عالی هست

4.نبردن گوله ها به قسمت راست

5.آندرلاین گزاشتن زیر لینک ها که در قالب های فارسی این زیاد زیبا نمی کنند که راندمان اینه که زیر لینک ها نباید آندرلاین باشه:exclamation::exclamation:

6.فونت شما باید تاهوما باشه در عکس بیشتر بلند نشون می ده

7.نزاشتن لول برای منوی بالا چون می یاد روی ستون و جه ی خوبی نداره

فلنه همین

لینک به ارسال

تصاویر اضافه شد

ای کاش با صبر و تامل بیشتری چند خط نوشته رو که در بالا ذکر کردم رو میخوندید :)

1. دوست عزیز قالب رو نمیشه جوری طراحی کرد که برای تمامی موارد کاربرد داشته باشه

ولی با اطمینان میتونم بگم این قالب برای 3 الی 4 مورد کاربرد داره

2. هدر سایت به نظر من سلیقه ای و بستگی به نوع قالب داره که سعی کردم استاندارد رو در نظر بگیریم . تو کار سعی کردم چهار چوب و استاندارد رو رعایت کنم ولی به باید و نباید اعتقادی ندارم

4. گوله ها سمت راست هستش و قالب کاملا فارسی سازی شده

6. فونت هم tahoma هستش

با تشکر سعی میکنم سایر موارد رو اصلاح کنم

لینک به ارسال

خسته نباشید

یک اسکرین شات دیگر که نشان دهنده موقعیت های قالب باشه، هنر شما را عیان تر خواهد کرد. :)

ممنون

لینک به ارسال

خیلی خوبه !

تبریک

فقط زیر خط ها را بر دار . من هم آموزش را ندادم چون شما عضو جومینا نبودی اما گفتم برو جلو کمکت میکنم . درسته و این کار را هم کردم . بگذریم این قالب خیلی خوب شده . من میپسندم اما بیشتر کاربرد وبلاگی داری

لینک به ارسال

قالب زیبایی شده خسته نباشی دوست من فقط به نظر من اگه موقعیت سرچ را در قسمت منوهای بالا سمت چپ قرار میدادی زیباتر میشد البته سلیقه ایه ولی در کل قالب تر تمیز و ساده و زیبایی شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...