رفتن به مطلب
عارف2771

درخواست فایل تمپلیت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.

من قالب طلوع را دانلود و نصب کردم . برای سفارشی سازی قالب اندکی در سی اس اس دستکاری کردم :ph34r:  و متاسفانه تقریبا خرابش کردم!! :( :(
اگه ممکنه کپی فایل تمپلت (templet css ) رو جهت قالب jm- arise  در اختیار بنده قرار دهید تا جایگزین کنم .  نمیخوام قالب جدید نصب کنم - خیلی زمانبر هست تغییراتش . ضمنا خیلی هم فوری هست . ممنون

ایمیل aref2771@chmail.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب شما باید همون فایل css قالب طلوع که دانلود کردید رو جایگزین کنید چون اگر بخواهید سی اس اس اصلی رو جایگزین کنید به مشکل برمیخورید و دلیلش هم اینه که این قالب راست چین شدس ولی سی اس اس اصلی چپ چین.

لینک به ارسال

خب شما باید همون فایل css قالب طلوع که دانلود کردید رو جایگزین کنید چون اگر بخواهید سی اس اس اصلی رو جایگزین کنید به مشکل برمیخورید و دلیلش هم اینه که این قالب راست چین شدس ولی سی اس اس اصلی چپ چین.

سلام - نه عزیزم - من قالب طلوع فارسی شده رو نصب کردم نه طلوع زباخ اصلی رو - منظورم همین قالب طلوع هست که همه دارن!! یه سرچ بزن - سایت جومی ارائه کرده ولی چون رایگان هست عموما پشتیبانی رو کامل ارائه نمیکنه .

لینک به ارسال

دوست عزیز شما میگید فایل سی اس اس قالب رو دستکاری کردید درسته؟خب شما فایل سی اس اس همون قالبی که دانلود کردید یعنی قالب طلوع رو جایگزین کنید.

اگر من منظورتون رو بد متوجه شدم عذر میخوام بیشتر توضیح بدید.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما میگید فایل سی اس اس قالب رو دستکاری کردید درسته؟خب شما فایل سی اس اس همون قالبی که دانلود کردید یعنی قالب طلوع رو جایگزین کنید.

اگر من منظورتون رو بد متوجه شدم عذر میخوام بیشتر توضیح بدید.

مهدی جان ! درست متوجه شدی - من فایل سی اس اس رو دستکاری کردم - فکر میکنم برای داشتن فایل سی اس اس قالب طلوع باید قالب مربوطه رو دانلود کنم و نصب کنم - من نمیخوام این کار رو بکنم - فقط فایل ( تمپلت سی اس اس )  رو میخوام . به نظرم این فایل رو کسی میتونه به من بده که قالب فوق الذکر رو داشته باشه . میره توی هستش و کپی میکنه .

لینک به ارسال

اقای قاسمی سلام

اگه قالب رو دانلود کنم قبل از نصب میشه محتویات تمپلت رو از اون برداشت؟

لینک به ارسال

اقای قاسمی سلام

اگه قالب رو دانلود کنم قبل از نصب میشه محتویات تمپلت رو از اون برداشت؟

بله میشه، فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و محتویات پوشه قالب رو بردارید.

من از پست دوم همین رو گفتم دیگه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...